BRIGITTE SUSANNE HUNT PALJASTAS inimese, kes teda mõnitas

Lisa kommentaar
BRIGITTE SUSANNE HUNT PALJASTAS inimese, kes teda mõnitas
erakogu

Seekordses blogis avaldas Brigitte Susanne Hunt, kuidas ta võttis TikTokist õpitud nipi abil vahele jälgija, kes teda vale konto alt sõimama ja mõnitama tuli.

Brigitte tegi munadepühade ajal koduseid toimetusi kui pani tähele, et talle on Instagrami võltskonto alt privaatne kiri saabunud. Kuna blond kaunitar on viimasel ajal igavusest selliste kiusajatega diskussioonidesse sattunud, siis vastas ta sellele kirjale.

Isik kritiseeris Brigitte Batchata tantsimise oskust ning väitis, et terve tantsumaailm naerab tema üle. Seepeale sai Brigittel aga mõõt täis ning ta võttis kasutusele moodsad nipid, kuidas kommenteerija tegelik isik paljastada.

“Ma võtsin selle TikTok hacki ning sain teada, et tegemist on väga spetsiaalse inimesega. Ma olen kuulnud vähemalt viiest erinevast kohas, kui see inimene on minu kohta brutaalselt valetanud. Ma olen kuulnud seda pidevat kaigaste kodaratesse loopimist ja ma lihtsalt ütlen, et aitab valedest. Ma ei jaksa enam kuulata kuidas öeldakse, et ma olen teinud mingeid asju, mida ma ei ole teinud.”

 

Sarnased artiklid