Reklaam sulgub sekundi pärast

BRIGITTE SUSANNE HUNT paljastas, kes on kõige ebaprofessionaalsem kuulsus

Power Hit Radio saatejuht ja TV3 blogija Brigitte Susanne Hunt on tuntud oma ekstravagantse käitumise ning avameelsete ütluste poolest. Naise jaoks pole mingiks probleemiks kõikidel teemadel kaasa rääkida. Hiljuti tegi blond kaunitar oma Instagrami story's üsna julge paljastuse. 

Juba pikemat aega on Instagramis üsna populaarne teha postitusi, kus inimesele saab igasuguseid küsimusi esitada ning too avaldab siis vastused oma story's. Ka Brigitte otsustas trendiga kaasa minna ning palus esitada endale põletavaid küsimusi. Küsijaid pole aga suu pihta löödud ning nii üks julge kohe uuriski, kes on kõige ebaprofessionaalsem kuulsus, kellega Brigitte kokku puutunud on. 

"Initsiaalid: K.T. Produtsent, kes reaalselt karjus minu ja Kateriine peale, kui filmisime Brigitte blogi ühest saatest. Selline suhtlemisviis ei ole normaalne, professionaalne ega aksepteeritav. Ju siis ta on ise nii õnnetu ja kombetu inimene, et suudab ainult karjudes tekkinud olukordi lahendada. See oli väga ootamatu, sest varasemalt austasin seda inimest. Nüüd hoian igaljuhul eemale," kirjutas Brigitte vastuseks.