BRIGITTE SUSANNE HUNT üllatas rumala avaldusega

BRIGITTE SUSANNE HUNT üllatas rumala avaldusega

Noorte poolt armastatud raadiohääl ja telenägu Brigitte Susanne Hunt ütleb üldjuhul välja kõike, mida sülg suhu toob. Täna ärritasid teda arusaamatul põhjusel inimesed, kes ei söö sibulat või koriandrit. 

Nii pidaski kaunitar vajalikuks kõikidele meelde tuletada: “Kes sibulat ja koriandrit ei söö – grow the  f*** up!”

Kuigi staaril on pea 2500 FB jälgijat, ei vaimustunud sellest avaldusest kuigi paljud tema sõbrad. Ju sellel on ka põhjus, sest maitsemeelt ei saa endale valida! 

Põhjus on suuresti geneetiline. Näiteks see, kas koriandri maitse on sulle meeldiv või ebameeldiv, sõltub ühest konkreetsest geeni eripärast, mis on levinud maailma mõistes väikese osa inimeste seas, kellel on Euroopast pärit esivanemad. Kõnealune maitseretseptorite geneetiline variatsioon, mis kannab nime rs72921001, paneb paika, kas sulle on pärandatud retseptor nimega  OR6A2 või mitte. Esimesel juhul oled küll teistest inimestest maitsemeele ja retseptorite poolest rikkam, aga kahjuks tunned sa koriandri juures ebameeldivat seebimaitset, mida põhjustab sinu võime paremini tunda toidus aldehüüdide omadusi. 

Nii et Brigitte Susanne Hunt, kahjuks on osadel inimestel lihtsalt pisut arenenumad retseptorid ja sinu soovitus suureks kasvada siin ei aita :)  

Buduaar.ee