BRIGITTE SUSANNE kriitika all: “Peaks natukene järgi mõtlema, mis sealt suust välja tuleb”

Hunt
pilt: erakogu

Buduaar

Brigitte Susanne Hunt avaldas hiljuti arvamust staariks sündimise teemal ning sellega seoses kõlas tema huultelt ka lause, mis ühe kauni modelli hinge sügavalt kriipima jäi.

“Ma usun, et staariks sünnitakse. Staariks saavad need inimesed, kellel on piisav doos lapsepõlvetraumat, et nad keeravad selle meelelahutuseks, mitte ei tapa ennast ära,” ütles Hunt TikTokis avaldatud Õhtulehele antud intervjuus.

Instagrami suunamudija ja modell Madeleyn Kurg ütleb Brigitte sõnade peale aga nii: “Ma vaatasin vist seda tiktokki päris mitu korda just järjest ja see naer seal lõpus hakkas mind nii räigelt kriipima, et ma mõtlesin, et ma lihtsalt pean midagi ütlema. Ma saan aru, et siin on üritatud sarkastiline olla, aga see, et sa teed enesetapu üle nii kerglusega nalja, see on suht õõvastav. See on isegi väga õõvastav. See näitab nagu, kuidas inimesel ei ole absoluutselt arusaama, kui raske ja tõsine see teema on. Ma ei tea, selle üle peaks nagu natukene järgi mõtlema, mis sealt suust välja tuleb ja äkki kõike ei peaks valjult välja ütlema,” nendib Madeleyn.