Buduaari iluankeet: vastab Anu Saagim

Buduaari iluankeet: vastab Anu Saagim

Buduaar alustas uue ja lõbusa rubriigiga, mille nimeks on “Buduaari iluankeet”. Teemad, mida siinkohal käsitleme puudutavad naise keha ja ilu! Küsimustele vastavad tuntud Eesti naised ning sel korral sai sõna glamuurne ja skandaalne Anu Saagim. Buduaari iluankeet: Anu Saagim

Buduaar alustas uue ja lõbusa rubriigiga, mille nimeks on “Buduaari iluankeet”. Teemad, mida siinkohal käsitleme puudutavad naise keha ja ilu! Küsimustele vastavad tuntud Eesti naised ning sel korral sai sõna glamuurne ja skandaalne Anu Saagim.

Buduaari iluankeet: Anu Saagim

Kehaosa, mida ma enda juures enim armastan – ninaots. Mehed, kes seda lakkunud on, on minu ninaotsa alati kiitnud.

Kehaosa, millega ma kõige vähem õnnelik olen – jalanumber.

Tunnen end kõige seksikama – catsuit‘is ehk seksikas liibuvas kombinesoonis.

Hommikul kulub mul enda lille löömiseks – tunnike. Duši all käimine, kreemitamine, kohv, aeg iseendale. Ma ei saa öelda, et ma endale hommikuti kohe paksu krohvi peale viskan, pigem teen endale kerge meigi. Selle tunni aja sisse jääb aeg ka päevaplaanide paika seadmiseks.

Comfort food – ma tahaksin öelda sushi, aga ma ütlen pasta.

Viimane iluost – sädelev kehaglitter. See on üks roosat värvi väike pudelikene, mis jätab kehale mõnusa läike, kui seda endale peale piserdada.

Minu ilunipp – uni.

Olen oma praeguse kehakaaluga – kusjuures praegu on ma väga rahul oma kehakaaluga, mõni aeg tagasi ei olnud, aga nüüd olen. Sain isegi oma massöörilt kiita, ta ütles, et mul on jälle keskkoht tekkinud.