BUDUAARI LEMMIKUD: EFTA gala stiilsed staarid rabasid seksikuse ja glamuuriga

Erlend Štaub

Meisi Volt

Reedel, 17. septembril anti kätte juubelihõngulised, viiendad Eesti filmi- ja teleauhinnad ehk EFTA-d. Sündmus tõi aga punasele vaibale ohtralt staare, kes juba teavad, kuidas meeldejäävalt sügisele vastu minna. Buduaari moetoimetaja Meisi Volt valis välja lemmikud komplektid ja kleidid.

Foto: Erlend Štaub

Saatejuht Keili Sükijainen valis galal auhinna üleandmiseks Riina Põldroosi seksika lõhikuga õhtukleidi. Lopsakad kõrvarõngad ja nahatooni kingad moodustavad tugeva silmameigiga tõeliselt punase vaiba väärilise koosluse.

Foto: Erlend Štaub

TV3 armastatud esindusnäod Annely Adermann ja Sirje Eesmaa moodustavad glamuuritar Anu Saagimiga tõeliselt ühtse ja elujaatava värvikoosluse. Nende kaunid rõivavalikud on pärit Embassy of Fashioni moemajast ning Tanel Veenre ja Riina Põldroosi loomingust.

Foto: Erlend Štaub

Saatejuht Piret Laos armastab kanda musta ja see sobib talle väga hästi! Minimalistliku kimono löövad elama valguse käes sillerdavad litrid, andes mõnusalt vabale olekule glamuuri puudutuse.

Foto: Erlend Štaub

Saatejuht Anu Välba tõi minimalistlikule komplektile juurde terake seksikust läbikumava pluusiga, mõjudes galal stiilselt ja läbimõeldult.

 

Foto: Erlend Štaub

Telenägu Elo Mõttus-Leppik mõjub Iris Janvieri valges kleidis tõeliselt värskelt! Pole vist tõesti olemas pidulikku rõivastust, kuhu ei sobiks juurde nahatooni aksessuaarid.

Foto: Erlend Štaub

Fotograaf Hele-Mai Alamaa rokkis EFTA-l Aldo Järvsoo loomingus, meenutades meile ikka ja jälle, kui ilus on roosa ja punase kooslus. Punane vaip on just see koht, kus loovusega mängida ning julgemalt riietuda.

Foto: Erlend Štaub

Väikest musta kleiti täiendab aksessuaaride ja kimono imeline kooslus, tuues punasele vaibale roostekarva oranži tooniga sügise meeleolu. Ja kust saab nii ägeda käekoti?

Foto: Erlend Štaub

Räppar Genka ja raadiohääl Maris Kõrvits mõjusid punasel vaibal äraütlemata šikilt. Mariselt tasub võtta eeskuju – valged kingad ja ridikül annavad välimusele juurde elu ja värskust. Samuti on moekas püksilõige pigem vaba.

Foto: Erlend Štaub

Põnevad detailid ja vormid panid musta komplekti elama, tuues punasele vaibale Hollywoodi glamuuri. Erilised kiitused kinnaste, glamuursete kõrvarõngaste ja tõeliselt seksika silmameigi eest.

Foto: Erlend Štaub

Ilumessi peakorraldaja Katrin Pihela debüteeris punasel vaibal oma sõbranna loomingut, samal ajal kui mänedžer Sandra Sersant rõhutas oma ilu lemmiku moemaja Iris Janvieri minikleidis.

Vaata galeriist: