Buduaari VIP-kasutajad avalikustatud: Vaata, kas oled meie väljavalitu ja kingisaaja

Buduaari VIP-kasutajad avalikustatud: Vaata, kas oled meie väljavalitu ja kingisaaja

Ühel suvisel Buduaari toimetuse koosolekul sai vastu võetud otsus, et hakkame oma lemmik-buduaarikaid rohkem meeles pidama. Kes on meie lemmikud? Loomulikult need, kes võtavad julgelt sõna kommentaariumis, ei laima alusetult, postitavad aktiivselt Buduaari foorumis ning teenivad seeläbi ka preemiapunkte.  Nüüd on kätte jõudnud esimene lisapreemia maksmise aeg. Buduaar kingib iga kuu aktiivsematele kommenteerijatele tasuta Buduaari ajakirja ja VIP-kutse Buduaari LIVE turule! Oleme juba kirjad välja saatnud kasutajatele, kes sel korral tasuta ajakirja võivad postkasti oodata, aga meie lemmikute nimed on välja toodud ka siin tabelis.

Ühel suvisel Buduaari toimetuse koosolekul sai vastu võetud otsus, et hakkame oma lemmik-buduaarikaid rohkem meeles pidama. Kes on meie lemmikud? Loomulikult need, kes võtavad julgelt sõna kommentaariumis, ei laima alusetult, postitavad aktiivselt Buduaari foorumis ning teenivad seeläbi ka preemiapunkte. 

Nüüd on kätte jõudnud esimene lisapreemia maksmise aeg. Buduaar kingib iga kuu aktiivsematele kommenteerijatele tasuta Buduaari sügisajakirja ja VIP-kutse Buduaari LIVE sügisturule! Oleme juba kirjad välja saatnud kasutajatele, kes viimase kolme kuu ( juuni, juuli, august) jooksul teistest aktiivsemad olid ja kes tasuta ajakirja võivad postkasti oodata, aga meie lemmikute nimed on välja toodud ka siin tabelis.

InUrDreams
ferra
mannu646
Krissstina
Chiffong
ninja
Roosa-Näts
pinkypie
oravaluukere
pink-dream
nicegirls
katariinapro
Spontanious
maliceinwonderland
GoodFeeling
*Wesker*
weird0
G-Fashion
Karina123
Arxz
orru

Palju õnne teile ja suur aitäh, et meiega olete! Palun vastake kinnituseks teile saadetud kirjale. Kui keegi pole kirja saanud, siis palun andke ka sellest märku adminile.


Sinu kasutajanime pole siin aga sa tahaks ka Buduaari VIP olla? See on lihtne. Logi sisse oma Buduaari kontole ja kommenteeri artikleid või foorumi teemasid. Selle eest saad preemiapunkte ja vastavalt aktiivsusele ka muid lisakingitusi. Lisakingituste eest punkte maha ei võeta ja punkte saad kasutada iga nädal täienevas ja muutuvas preemiafondis. Jälgi pidevalt, mis kingitusi saada on, sest kasutajaid on palju ja head kingitused kaovad kiiresti preemiafondist. Viimase aja popimad kingitused on näiteks hinnalised parfüümid, põnevad raamatud, kreemid, kosmeetikatooted, spaade kinkekaardid jne.  Mine vaata, milliseid kingitusi oleme sinu jaoks veel sinna jätnud SIIT.

Juuni, juuli ja augustikuu jutukamad buduaarikad said kingituseks Buduaari ajakirja ja samuti VIP-kutse Buduaari LIVE turule, mis toimub juba 19.-20. septembril Saku Suurhallis.  

Kes enda nime tabelist ei leidnud, sel võimalus sõna sekka öelda juba septembrikuu lemmikute tabelis.

 

Buduaar.ee