Diana Klasi suurest hobist kasvas välja teine amet

Diana Klasi suurest hobist kasvas välja teine amet

Armastatud laulja ja näitleja Diana Klas on viimastel aastatel tuliselt sõna võtnud Eesti elu-olu puudutavatel teemadel ning on südant valutanud siinsete inimeste elatustaseme ning sotsiaalolukorra üle.

Armastatud laulja ja näitleja Diana Klas on viimastel aastatel tuliselt sõna võtnud Eesti elu-olu puudutavatel teemadel ning on südant valutanud siinsete inimeste kehva elatustaseme ning sotsiaalolukorra üle.

Diana räägib Buduaarile, et sotsiaalteadus on talle viimastel aastatel tõesti väga südamelähedane ning tõsiselt köitma hakanud. “Mind huvitab väga sotsiaalteadus ja kõik sellega kaasaskäiv. See on viimaste aastate jooksul lisaks mu teatri- ja telerollidele ning laulmisele olnud kutsumus, millest on tekkinud ka teine amet ja elukutse!”

Kuigi Eestis on rusikareeglina kombeks palju tööd ning väikesed palgad, ei unusta Diana kunagi leidmast natuke aega ka lõõgastumiseks ning lihtsalt elu nautimiseks. “Minu hobideks on alati olnud reisimine ja erinevate maade kokakunst ja kokkamine,” räägib reisimist jumaldav Diana Klas Buduaarile.

Lisaks erinevate rahvaste kultuuride avastamisele armastab Diana ka lugemist ning ei ütle iial ei heale TV-saatele. “Jumaldan kriminaalromaane ja filme ning armastan lugeda igasugust psühholoogiat puudutavat kirjandust.”

 

Autor: Helena-Reet Ennet

 

Loe ka:
Diana Klas kogub raha, et välismaal puhata

Diana Klas: öösel maitsevad võileivad kõige paremini