EDA-INES ETTI paljastas, kuidas ta šokolaadikoogi kaloreid põletab

EDA-INES ETTI paljastas, kuidas ta šokolaadikoogi kaloreid põletab

Eesti üks hinnatumaid lauljaid Eda-Ines Etti (36) on oma tervisest alati lugu pidanud ning isegi kiire elutempo juures leidnud mooduse, kuidas oma keha huvisid silmas pidades õigeid valikuid langetada. Karmid dieedid ja piitsutamine pole aga mitte kunagi Inese elustiili hulka kuulunud, vahendab Apotheka terviseajakiri Naerata.

Eesti üks hinnatumaid lauljaid, Eda-Ines Etti (36), on oma tervisest alati lugu pidanud ning isegi kiire elutempo juures leidnud mooduse, kuidas oma keha huvisid silmas pidades õigeid valikuid langetada. Karmid dieedid ja piitsutamine pole aga mitte kunagi Inese elustiili hulka kuulunud, vahendab Apotheka terviseajakiri Naerata.

Ines armastab tasakaalu ja seda ka toitumise ning trenni osas. Magusast on ta alati lugu pidanud ning šokolaadikook on lauljatari sõnul vahel igati mõnus nauding. Kuid oluline on pöörata rõhku ka füüsilisele koormusele ning sellest ajendatult on Ines viimased kaks aastat harrastanud poksitrenni, mis mõjub hästi nii kehale kui südamele. 

Poksitreening põletab korralikult kaloreid ning aitab parandada lihastoonust.

Ines armastab elu nautida ning tõdeb, et kuigi regulaarne trenni tegemine on tervisele kasulik, on vahel ka kuuajane paus trennist igati hea mõte. Mõnikord tahab ta aga lihtsalt terve öö üleval olla ja veini nautida.

Lauljatari elus on tasakaal väga olulisel kohal ning see tähendab, et magusa söömine ja treening käivad käsikäes.