Reklaam sulgub sekundi pärast

Kristjan Jõekalda täna algavast Mehhiko-sarjast: „Sellega on vaid üks probleem!“

Buduaar

Kaks kanget Mehhikos

Eesti kõige kangemad reisisellid Teet Margna ja Kristjan Jõekalda alustavad täna õhtul TV3s järgmist teleseiklust, mis seekord viib nad Mehhikosse. Jõekalda sõnul on seoses sarjaga vaid üks probleem, mis vaatajaid aga ilmselt hoopis rõõmustab.  
 

„Kogu reis on loomulikult väga põnev ja ütleks nõnda, et isegi läbi ekraani on tunda Mehhiko toidu vürtsikat maitset või uhkete püramiidide ajaloolist hõngu,“ kirjeldab Kristjan Jõekalda, lisades, et kogu seikluse juures on paraku ka üks suur probleem. „Mure on selles, et jätkuvalt pole sarja režissöör suutnud eemaldada eetrisse jõudvast saatest neid lõike, mis pigem võiks kuuluda musta materjali sekka. Samas on tõenäoline, et need hetked, mida ise pigem näha ei tahaks, on televaatajate jaoks just need kõige põnevamad,“ muheleb Kristjan. 

Kaht kanget ootavad Mehhikos iidsed maiade püramiidid, vallatud sombreerod, müstilised luukered ja salapärased matmiskohad, sütitav muusika mariachide esituses ning kõige tipuks vürtsikad tortillad ja terav tekiila.

„Kaks kanget Mehhikos“ alustab TV3s täna kell 20.00.

Vaata klippi SIIN.