Reklaam sulgub sekundi pärast

Reet Härmat kutsub tähistama naistepäeva!

Reet Härmat
Reet Härmat — FOTO: Dmitry Knut

Rocca al Mare keskus tähistab 9. märtsil naistepäeva koos Aneti ja Fredi akustilise kontserdi, vabastava näojooga ja kingitustega. Päeva juhib jumestaja ja üle 20 aasta iluvaldkonnas töötanud telenägu Reet Härmat.

Noorusliku ja särava näonaha säilitamiseks ei ole tingimata vaja palju aega, valulikke iluprotseduure ega suurt rahakotti. Näojooga Sinule asutaja ja Face Yoga Method näojooga treener Marion Kattai-Kassihin on praktiseerinud näojoogat juba enam kui kolm aastat ja teab, et ilusa näonaha jaoks tuleb osata õigeid tehnikaid ja võtteid ning olla selles järjepidev.

Naistepäeva workshopil jagab ta oma kõige lemmikumaid harjutusi ja nippe, mida ta ka ise igapäevaselt praktiseerib ning mis aitavad hoida näonaha sileda ja pringina ning annavad ülimõnusa enesetunde kogu päevaks. Ja mis veel oluline – näojooga on suurepärane viis enda eest hoolitsemiseks nii noores kui küpses eas, nii naistele kui meestele.

Naistepäeva sündmuse meeleolu loovad muusikud Anett ja Fredi akustilise kontserdiga. Anett on Eesti Muusikauhindadel neljakordselt auhinnatud kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja, kandes teist aastat järjest Aasta Soul/Funk/R&B artisti tiitlit, mille pälvis 2024. aasta Eesti Muusikaauhindadel koos Frediga väljaantud albumi "Read Bewteen The Lines" eest. Frederik Küüts on kõrgelt hinnatud laulukirjutaja ja kitarrist, kes on teinud koostööd Eesti parimate muusikaprodutsentidega ning kes koos Anetiga moodustavad auhinnatud duo, mida lausa peab oma kõrvaga kuulama.

Naistepäeva sündmus toimub Rocca al Mare keskuse aatriumis 9. märtsil kell 12 ja on kõikidele külastajatele tasuta.