Reklaam sulgub sekundi pärast

TV3 sünnipäeva kevadesitlusel särasid staarid, maskid ja üllatuskülalised!

Maksis laulja, Vampiir
Maksis laulja, Vampiir — FOTO: AS All Media Eesti

Kolmapäeval, 6. märtsil tähistas TV3 28. sünnipäeva ning selle auks kutsuti teletegijad ja koostööpartnerid kevadhooaja esitlusüritusele. Särav seltskond sai esimesena osa TV3 Grupp Eesti tele-, raadio- ja veebikanalite uudistest ja üllatustest.

Kolme rahvas tähistab sünnipäevakuud, sest lisaks tänasele TV3 tähtpäevale sai 1. märtsil 2-aastaseks kõigi naiste lemmiktelekanal TV3 Life ning peagi, 24. märtsil, tähistab 16. eetriaasta täitumist maailma ainus munadega kanal TV6. Sünnipäevade ja telekevade alguse auks kutsutigi Fotografiskasse kokku teletegijad ja koostööpartnerid, et koos kevadhooaja uudiseid nautides üheskoos mõnusalt aega veeta.

Üks kõige põnevamaid hetki oli „Maskis laulja“ uue saatejuhi Franz Malmsteni avalikustamine. Nimelt tekkis pärast detektiivide Eda-Ines Etti, Kristjan Jõekalda, Liina Kanarbiku ja Mart Sanderi välja kuulutamist küsimus - kes siis hakkab suursaadet juhtima? Franz Malmsteni uudis oli suurepärane ning lisaks toodi lavale uue hooaja kaks tegelast Flamingo ja Vampiir, kes tekitasid palju elevust. „Maskis laulja“ tänavused kostüümikunstnikud on Liisi Eesmaa ja Gerly Tinn.

„TV3 uudiste“ saatejuhtide Liina Kanarbiku ja Sander Terrase eestvedamisel said esitlusel sõna veel paljud uued ja vanad eetristaarid. Kristjan Jõekalda ja Teet Margna tutvustasid lustlikult uut argiõhtust mälumängu „Kahevõitlus“; produtsent Margus Sikk tutvustas „Taavi Mallega Aafrikas“ võtteperioodi värvikamaid hetki; uuest originaalsarjast „Valetamisklubi“ rääkisid produtsent Ergo Kuld ja noored näitlejad Amanda Rebeca Padar, Päike Triinu Tamm, Anne-Mari Saks; tuju tõstsid Star FM Hommikuprogrammi saatejuhid ja „Kolmeka“ tiim koosseisus Grete Kuld, Andres Puusepp ja Jürgen Pärnsalu.