Eksmiss Diana Arno: 500 eurot kleidi eest on õiglane hind

Eksmiss Diana Arno: 500 eurot kleidi eest on õiglane hind

Me kõik oleme teismelisena astunud toast välja imeõhukese kleidi või seelikuga vaatamata sellele, et väljas sajab lund ja ilm on kõike muud kui soe. Jah, seda ei tohiks teha, aga vigu tehaksegi selleks, et neist õppida. Isegi miss Estonia 2009 Diana Arno on seda teinud!  Tänaseks on Diana riietumisharjumused muidugi muutunud ning allpool ongi juttu selle glamuurse naise stiili-eelistustest. Uurisime, milliseid rõivaesemeid Diana garderoobist leida võib ja milles ta end ise kõige seksikamalt tunneb.

Me kõik oleme teismelisena astunud toast välja imeõhukese kleidi või seelikuga vaatamata sellele, et väljas sajab lund ja ilm on kõike muud kui soe. Jah, seda ei tohiks teha, aga vigu tehaksegi selleks, et neist õppida. Isegi miss Estonia 2009 Diana Arno on seda teinud! 

Tänaseks on Diana riietumisharjumused muidugi muutunud ning allpool ongi juttu selle glamuurse naise stiili-eelistustest. Uurisime, milliseid rõivaesemeid Diana garderoobist leida võib ja milles ta end ise kõige seksikamalt tunneb.

Suvi on kohe käes, mis tähendab, et tänavapilti jõuavad taas kaunid ja kirevad kleidikesed. Kes eelistab maani ulatuvaid maksikleite, kes minisid. Huvitav, millist kleidipikkust Diana eelistab? “Kleite on mul palju ja mis pikkusesse puutub, siis minu lemmikuks on hoopis midi!”

Diana kannab teksapükse väga harva ja tema garderoobis on alati domineerinud kleidid. Kui uurida, millises riietuses ta end kõige naiselikumalt tunneb, saame sellise vastuse: “Mulle meeldivad minu enda disainitud kleidid ja kõige paremini tunnen end oma kevadkollekstiooni pastelses lilledega siidkleidis,” muigab Diana, kes teiste disainerite loomingut väga ei kannagi.

Ilu nõuab ohvreid ja nagu eelpool mainitud sai, siis ka Diana on nooremas eas astunud toast välja suvise kleidiga, kui õues on jääkülm. “Kunagi nooremana on seda ette tulnud tõesti, aga üldistelt ma üritan ikka ilmale vastavalt riietuda,” tunnistab Diana.

Ilusad kleidid pole alati just kõige odavamad. Kas 500 eurot ühe kleidi eest on väike või suur summa? “Kui tegemist on disainerkleidiga, mille lisaväärtused on unikaalsus, kvaliteetsed materjalid ja õmblustöö, siis on see summa õiglane.”

Karin Karu