EKSMISS LAURA KÕRGEMÄE tegeleb tõesti tüdrukute kupeldamisega?

Täna jõudis meediasse ehmatav lugu sellest, et tuntud Eesti eksmiss tegeleb väidetavalt noorte neidude kupeldamisega rikastele ärimeestele. Peagi tuli välja ka väidetava kupeldaja isiksus, kelleks peetakse Laura Kõrgemäed.

Täna jõudis meediasse ehmatav lugu sellest, et tuntud Eesti eksmiss tegeleb väidetavalt noorte neiude kupeldamisega rikastele ärimeestele. Peagi tuli välja ka väidetava kupeldaja isik, kelleks on Laura Kõrgemäe.

Kupeldamise ohvriks langenud neiu rääkis “Seitsmestele uudistele”, et tema jaoks tundus kõik lausa uskumatuna. “Et selline asi toimub meil siin Eesti vabariigis ja mitte keegi justkui ei tea sellest midagi,” kommenteeris üks.

“Mulle ütles ta, et see oleks veel ilusam mu seljas, kui mul ei oleks rinnahoidjat all,” meenutab teine ohver.

Buduaarile laekus aga vihje, mis toob välja, et looga on seotud ka üks tuntud Eesti ärimees, kes võib olla kogu “äriidee” algataja. Seda, kellega tegu, ei julge allikas avaldada, kuna kardab ärimehe kättemaksu, kuid on alust arvata, et Laura ei ole asjasse üksi segatud.

Kõrgemäe asutas promo- ja modelliagentuuri Invidia aastal 2014 koos jumestuskunstnik Kerstin Koortiga. Praegu on ettevõtte juhatuses vaid Laura Kõrgemäe. Laura on asutanud teisegi ettevõtte – Invidia Events OÜ. 

Laura telefon on välja lülitanud ning naine on ära kustutanud ka oma sotsiaalmeediakontod. Invidia Facebooki leht on samuti kustutatud. 

2016. aasta majandusaasta aruanne ütleb, et Invidia on Kõrgemäele üsnagi märkimisväärseid summasid sisse toonud. Ettevõtte müügitulu kasvas üle-eelmise aastaga võrreldes pea 150%, puhaskasum aga üle 516%. Ettevõtte mullune puhaskasum oli üle 14 000 euro ning tööjõukuludeks maksti 56 776 eurot. Töötajaid oli mullu neli.

Käesoleva aasta 30. septembri seisuga on ettevõttes töötajaid aga 58. Selgub, et tänase seisuga on ettevõttel ka üle 6000eurone maksuvõlg.