ELINA NECHAYEVA PETTUS ajakirjaniku ebaprofessionaalsuses

Ajalehes Eesti Ekspress ilmus eile lugu Elina Nechayevast. Nimelt oli ajaleht kirja pannud 13 senirääkimata fakti lauljatari kohta. Paraku ei kontrollitud toimetuses aga fakte korralikult üle ning sisse lipsas väga piinlik viga. 

Eesti Ekspressis ilmus eile artikkel, kus ajaleht oli kirja pannud erinevaid fakte Elina kohta, mis laiale avalikkusele niivõrd teada ei ole. Artikli esimeses punktis on välja toodud lause: “Elina Nechayeva (vana nimega Netšajeva) sai Eesti kodakondsuse 8aastaselt ehk 2000.aasta sügisel.” Kõnealust lugu sattus lugema ka Elina ise ning see tekitas temas suurt imestust. 

Nimelt ei kontrollitud toimetuses fakte korralikult üle ning eespool väljatoodud fakt ei vasta tõele. Elina soovis piinlikule veale juhtida ka kõikide oma fännide tähelepanu ning tegi vastava postituse oma sotsiaalmeedia kontole. Lauljatar avaldas Instagrami storys postituse, kus seisab: “Olen sündidest alates Eesti kodanik. Kontrolligem fakte ja ärme luuleta, eks? Teeme oma tööd professionaalselt!”