ELISA KOLK kommenteeris suhet 47-aastase miljonärist ettevõtjaga

Septembrikuu teisel poolel avalikustas kaunis lauljatar Elisa Kolk (22) oma suhte miljonärist ettevõtja Indrek Rahumaaga (47), postitades sotsiaalmeediasse kaadri, mis räägib enda eest. Tegelikult on kuluaarides juba käesoleva aasta kevadest saadik sahistatud Elisa ja Indreku suhte teemal, ent toona eelistas paar end avalikkusele koos mitte näidata.

Pärast seda, mil Elisa ja Indreku suhe ei tule enam uudisena, on lauljatar vahel harva oma Instagrami story‘s näidanud ka Indrekut, ent enamasti kajastab ta siiski tööalaseid ettevõtmisi.

Eile käis Elisa aga külas saates “Õhtu” ning rääkis seal lähemalt oma karjäärist muusikamaailmas ja puudutas ühtlasi ka suhte teemat. Nimelt uuriti Elisa käest, kas ja kellega ta suhtes on. Lauljatar eelistas Indreku nime mitte mainida, kuid tõdes, et kõik on tema eraelus lausa suurepärane. “Ma võin öelda, et ma olen väga õnnelik.”

Elisa pesitseb enamuse ajast endiselt USAs, kus ta muusika produtseerimisega tegeleb. “Mul on tiim inimestest, kes mind aitavad ja kellega ma asju koos teen,”kommenteerib lauljatar.