Elisa Kolk rääkis, kuidas on karantiinielu tema ja Indrek Rahumaa suhet mõjutanud!

Elisa
erakogu

Buduaar

Lauljatar Elisa Kolk ja tema ettevõtjast elukaaslane Indrek Rahumaa veedavad enamuse ajast mööda maailma ringi reisides, ent hetkel viibivad ka nemad kodumaal.

Elisa nendib, et tegelikult pole karantiinis olemine üldse nii halb. Kaunitar lausa naudib seda.

“Ma olen väga õnnelik, kuna elukaaslane on kogu aeg kodus ja saame koos kodus olla. Kodus ongi ju tegelikult kõige parem. Ja kui oled veel enda armastatud inimesega, no siis mida muud vaja. Kuid tuleb tunnistada, et jah, tempo on hetkel meeletult palju kiirem ja tööd on palju. Aga jällegi, selle kodus olemise juures olen nüüd enda jaoks taas leidnud kokkamise ja sisustan sellega palju enda aega,” tõdeb lauljatar.

Üks asi, mida Elisa praegusel ajal tõepoolest taga igatseb, on toredad õhtud sõpradega.

Lauljatar on välja tulnud ka oma uue singliga “Real Girls”, mis valmis Ameerikas, Los Angeleses. Loo produtsendiks on Elisa endine kallim Vahur Valgmaa ning sõnade autoriks austraallane Shelley Segal, kellega on ka varasemalt koos singleid avaldatud.

Elisa, kelle artistinimi on Elysa, tõdeb, et ta ei ole pikka aega uut muusikat avaldanud ja seega on ta eriti õnnelik, et tema muusika nüüd taas kuulajateni jõuab.

Oma uue loo kohta ütleb ta nii: “See lugu kirjeldab väga hästi enesekindlaid naisi, kes teavad, kes nad on ning mida nad elult tahavad. Nad teevad, mida nad tahavad ja on need, kes nad tahavad olla. Just nii kõlab loo refrään. Minu elu motoks on olnud alati see, et teen elus täpselt seda, mida ma soovin ja kuidas soovin, sest siis just olengi kõige õnnelikum. Mitte keegi teine ei saa öelda, kuidas oma elu elada. Ainult Sina ise oled se,e kes seda elu elab. Ja elada tuleb õnnelikult. Iga hetk on väärtuslik ning Sinu elu on väärtuslik. Õnnelik olemine on valik.”

Alates 19. aprillist on lugu ka saadaval kõikides online muusikakeskondades nagu Spotify, Amazon, ITunes jpm.