Reklaam sulgub sekundi pärast

ELISA KOLK: TUNNEN END õnnelikumana köögis kokates, kui butiikides shopates

Karin Karu

Elisa Kolk
Elisa Kolk — FOTO: Elisa Kolk/Instagram

Armastatud lauljatar Elisa Kolk on seda varemgi öelnud, et suured kaubanduskeskused talle lihtsalt ei meeldi, ent kodus süüa valmistab kaunitar suurima hea meelega.

Selle asemel, et näiteks butiikides aega veeta, valmistab Elisa hoopis kodus ettevõtjast elukaaslasele Indrek Rahumaale ja iseendale kõikvõimalikke hõrgutisi.

Küsimuse peale, miks Elisa shoppamas ei käi, vastab ta lihtsalt: "Ma pole üldse shoppaja ja mulle ei meeldi poed ja rahvarohked kohad. Mul tekib kaubanduskeskustes ärevus. Pea läheb uimaseks ja kõike on liiga palju. Pluss ma ei kannata ka suurtes kogustes parfüüme. Näiteks ilumaailma," sõnab Elisa.

Kuidas õppis aga lauljatar nii hästi süüa valmistama ja millal see kõik üldse alguse sai? "Süüa tegin juba varakult, ma arvan nii 12-aastaselt ja siis tegin tihti tervele perele süüa. Õppisin söögitegemist ikka vist ema ja vanaema järgi. Ka mu vend teeb imeliselt süüa," sõnab Kolk.

Kusjuures ka toidupoodides lauljatar ei käi! "Toidupoes näiteks ma lihtsalt lähen närvi. Seda ka väldin. Üldiselt ainult tellin. Et ma kindlasti olen selline introvert. Avalikkuses lihtsalt olen ennast treeninud rohkem niiöelda ekstraverdiks," avaldab Elisa.