Reklaam sulgub sekundi pärast

Parim ripsmetušš – kellele, milleks ja kuhu?

Sisuturundus

ripsmetušš
Parim ripsmetušš — FOTO: Unsplash.com

Väga kerge on panna ripsmetušile külge silt, et just see on parim ripsmetušš. Reaalselt ei ole aga kunagi olukorda, kus üks ja sama toode on kõikide kasutajate jaoks parim lahendus. Sobivaima lahenduse ja parima toote leiad siis, kui mõtled enda vajadustele, keskendud soovitud eesmärgile ning arvestad sellega, kus kavatsed ripsmetušši kasutada.

Mis on soovitud eesmärk?

Tahtes võimalikult efektset tulemust, võid julgelt valida intensiivset musta värvi ripsmetuši, mis pakub tihedust ja volüümi. Üks parim looduslik ripsmetušš IDUN Minerals Magna loob muljetavaldava pikendava efekti. IDUN Minerals Magna ripsmetušš on läbinud ranged oftalmoloogilised testid ja on täistaimne. Tänu sellele on see hea ripsmetušš ka neile, kes soovivad oma kosmeetika valikutega järgida vegan põhimõtteid.

Soovid aga pigem tagasihoidlikku tulemust, pead sellega arvestama juba ripsmetušši valides. Ehk ei olegi parim lahendus musta või pruuni pigmendiga ripsmetušš? On ju olemas ka läbipaistev ripsmetušš, et ilma tooni lisamata ripsmeid koolutada, paremini defineerida või toita ja ravida. Ripsmetuši tooni kõrval ei tohi ära unustada harja kuju. Just harja kuju ja harjaste paigutus aitab ripsmeid tihendada, eraldada, koolutada või pikendada.

„Soovitage ripsmetušši tundlikele silmadele“

Hoopis teisiti peavad ripsmetuši valimisele lähenema need, kel esineb allergiaid või kelle silmad on tundlikud. Kuidas sobiva ripsmetuši leidmine lihtsamaks muuta? Esiteks tea, kust otsida. Apotheka Beauty apteegikosmeetika e-poodi on valitud kvaliteetsed brändid, mille tooteportfellis on ka parim ripsmetušš tundlikele silmadele.

Näiteks intensiivse kunstripsmeefektiga BioNike Color ripsmetušš on testitud oftalmoloogiliselt tundlikel silmadel ja kontaktläätsede kandjatel. Kõik BioNike tooted vastavad allergeenivaba koostise põhimõttele, mis tähendab, et need on säilitusainete-, lõhnaainete- ja gluteenivabad ning nikkel-testitud.

Teiseks, oluline on valida ripsmetušš, mille koostisosade loetelu on läbipaistev ja teaduspõhiselt ohutu. Tuleta meelde, milline ripsmetušš on varasemalt silmi ärritanud ja heida pilk koostisosade loetelule. Kui nüüd ka mõne teise ripsmetuši kasutamine toob kaasa halva reaktsiooni, siis kontrolli jälle loetelu ning vaata, kas mõni koostisaine kattub.

Hea pikendav ripsmetušš või parim ripsmetušš tihendamiseks?

Lühikesed ja tihedad ning pikad ja hõredad ripsmed nõuavad väga erinevaid tooteid. Niigi tihedatele ripsmetele ekstra volüümi andva ripsmetuši pealekandmisega võid teha endale tõelise karuteene. Ripsmetušš läheb tükki ja ripsmed võivad hakata kokku kleepuma.

Tahad kasutada pikendavat ripsmetušši, kuid su enda ripsmed on hõredad? Parim pikendav ripsmetušš toimib ja muudab ripsmed tõesti pikemaks, ent kõrvalefektina rõhutab veelgi enam hõredust. Samal põhjusel ei tasu hõredate ripsmetega valida eraldava efektiga ripsmetušši.

Parim ripsmetušš 2023 vastavalt sellele, mis eesmärgiga seda kasutada

Muidugi võid ripsmetuši valida selle järgi, kus ja millal kavatsed seda kasutada. Kui soovid ripsmetušši, mis püsib veatuna läbi terve treeningu või loob täiusliku rannameigi, peaksid otsima, milline on parim veekindel ripsmetušš.

Matkale minnes võib hea ripsmetušš olla see, mille saab eemaldada tavalise veega. Nii säästad kotis ruumi meigieemaldustoodete arvelt. Lähed aga vingele kostüümipeole? Miks kasutada igavat musta ripsmetušši, kui võiksid oma meiki täiendada sinise või hoopis punase ripsmetušiga?

Kindlasti tasub lugeda soovitusi, arutada sõpradega, heita pilk Apotheka Beauty pakutavale, ent otsuse tegemisel võtta siiski arvesse kõike ülalmainitut: esiteks, millised on su ripsmed; teiseks, mis tulemust soovid saavutada ja kolmandaks, kus kavatsed ripsmetušši kasutada.

Seetõttu võiks ka sinu meigikotis leida mitu erinevat toodet, et valida parim ripsmetušš vastavalt sellele, millist tulemust sel korral soovid.