Elustiiliblogija Stella K. Wadowsky: koosnen 50 kilogrammist enesekindlusest

Elustiiliblogija Stella K. Wadowsky: koosnen 50 kilogrammist enesekindlusest

Buduaaril on huvitav ja lõbus rubriik, mille nimeks on “Buduaari iluankeet”. Teemad, mida siinkohal käsitleme, puudutavad naise keha ja ilu! Küsimustele vastavad tuntud Eesti naised ning sel korral sai sõna imekaunis Stella K. Wadowsky, kes on elustiiliblogi Stellarium autor.   Buduaari iluankeet: Stella K. Wadowsky

Buduaaril on huvitav ja lõbus rubriik, mille nimeks on “Buduaari iluankeet”. Teemad, mida siinkohal käsitleme, puudutavad naise keha ja ilu! Küsimustele vastavad tuntud Eesti naised ning sel korral sai sõna imekaunis Stella K. Wadowsky, kes on elustiiliblogi Stellarium autor.

Buduaari iluankeet: Stella K. Wadowsky

Kehaosa, millega ma kõige vähem õnnelik olen – ma olen pärit kristlikust perekonnast ja mind on kasvatatud teadmisega, et Jumal on iga inimese loonud oma näo järgi. Seega igasugune virisemine iseenda ja teiste kallal solvaks Jumalat.

Kehaosa, mida ma enda juures enim armastan – katsun mõelda endast, kui tervikust ja ennast armastada. Targemad teavad rääkida, et see, kes saab endaga hästi läbi ja end armastab, saab ka maailmaga paremini jutule.  

Tunnen end kõige seksikama (riietus) – Kõik sõltub pigem üldisest meeleolust, vahet pole, mida kannan. Tõsi, läbi pikkade aastate olen armastanud kummikuid ja ratsasaapaid – tee, mis tahad, kui neid õige attitude`iga kanda, sobivad nad ükskõik millega ja lisavad annuse enesekindlust. Enesekindlus mõjub aga alati seksikalt.  Ah jaa… Armastan pööraselt kübaraid ja sonisid.

Hommikul kulub mul enda lille löömiseks – Kui on kiire, vajan viite hoogsat minutit. 

Comfort food – Coca Cola. Mida rohkem hurjutavaid artikleid selle joogi kohta ilmub, seda sümpaatsemaks see minu jaoks muutub. 

Viimane iluost – Vestige Verdant “Rare Oil Blend”. See on aasta parim toode!

Minu ilunipp – Tähelepanu! Siit tuleb maailma kõige banaalsem vastus, kuid puhkus ja pikk uni – selle vastu ei saa miski. Kui magan vähe, näen välja nagu hirmunud kummitus.

 

Olen oma praeguse kehakaaluga (rahul/mitterahul) – koosnen 50 kilogrammist enesekindlusest ja olen alati rahul!