“ENAMUS INIMESI ei peaks minu kingades vastu.” Elisa Kolk vastas võõra mehe inetule kirjale

Buduaar

Elisa Kolk ja Indrek Rahumaa
Elisa Kolk ja Indrek Rahumaa — FOTO: Elisa Kolk/Instagram

Imekaunis lauljatar Elisa Kolk naudib armurõõme edukast ettevõtjast kallima Indrek Rahumaa seltsis, kellega koos on juba mitmeid aastaid mööda maailma ringi reisitud ning elu nauditud.

Mõni aeg tagasi avaldas kaunis naine sotsiaalmeedias võhivõõralt mehelt saadud inetu sisuga kirja ning ühtlasi jagas Elisa ka oma isiklikke mõtteid antud teemal.

Nimelt tembeldas tundmatu mees Elisa kullakaevuriks ning soovitas tal oma eesmärkide nimel reaalselt tööd tegema hakata.

“Nii suhtudes pole ime, et inimesed sind kullakaevuriks peavad. Ütlen ausalt oma arvamuse, miks ka Eesti laulu sul pole õnnestunud kinni panna – eestlased lihtsalt väärtustavad inimesi, kes ise ennast üles ehitavad ja ropult vaeva näevad. Ameerikas on jah populaarne selline asi ja TikTok annab pidevalt noortele naistele nõu, kuidas endale rikas mees leida. Eestis on taolisena väga keeruline armastust ja kaasaelamist saada, kuna siin on inimesed harjunud ise ausalt teel kõike saavutama,” kirjutab mees.

Elisa aga tõdeb järgmist: “Veits intriigi teile. No ma pean ju kommenteerima. Ega vahet pole ju, et kooli ajal sõitsin öösiti pikki vahemaid esinemistelt, magades 2-3 tundi, et jõuda eksamitele. Töötasin ööd ja päevad stuudios, et oma unistustele lähemale jõuda. Meelelahutusmaailm ei ole nõrkadele, see vajab meeletult tugevust ja sihikindlust. Enamus inimesi ei peaks vastu minu kingades,” muigab kaunitar.

Võõra mehe kiri Elisa Kolgile
Võõra mehe kiri Elisa Kolgile — FOTO: Elisa Kolk/Instagram