ERAKORDNE FOTO: Marilyn Kerro näitas esimest korda pisibeebit

29.juuni täiskuuööl pisipoja ilmale toonud selgeltnägija Marilyn Kerro pole kuni tänaseni oma pisipojast ühtegi fotot ega ka nime jaganud. Marilyni sõnul on tegu ühe vana uskumusega, mille kohaselt on 40 päeva peale sündi laps tugevalt seotud teispoolsusega ning kõik kanalid on lahti, mis tõid ta siia maailma. Täna parandas naine aga selle vea ning näitas esimest korda pisibeebit ka sotsiaalmeedias. 

Marilyn postitas erakordse kaadri oma Facebooki lehele ning kirjutas sinna juurde järgnevalt: “Mu armsad inimesed, kes te olete minuga olnud juba aastaid. Jagan teiega oma rõõme ja muresid, õnne ja õnnestumisi alati. On aus jagada ka teile esimesena pilti. Esimesed 40 päeva on möödunud minu kaitsva tiiva all imeliselt ja rahulikult.

Hetk, kui sünnib laps, sünnib uuesti ka naine. Teda ei eksisteerinud ennist. Eksisteeris naine, kuid nüüd, läbi imelise teekonna on saanud temast ema. 
Need tuhanded tunded, emotsioonid. Uus elu ja uus hingus. Minust sai ema. See on minu ammune unistus olnud ja see täitus. Olen saanud kogeda kõike seda, millest ma ammu unistasin.

Pea kaks kuud on möödunud, kui ma ta oma kätele sain ja läbi ta silmade imelise rännaku tegin. Ma tunneksin teda justkui ammu. Ma tunnengi. Tema on mina ja mina tema. Uskumatu tunne! Tere tulemast maailma Kaius-William. Sina muutsid mu maailma täiuslikuks ja mina kannan sind kätel, kasvatan sinust õiglase ja hea mehe, Lasen sul olla Sina ise, andes kaasa eluks vajalikud tarkused ja teadmised. Seni, kuni sa veel elus iseseisvalt ei jookse,olen Sinu kalju, kuhu toetuda. Sinu kindlus ja kaitse olen ma seni kuni hingan! Ma luban!”