FOTO! Miks poseerib David Beckham Eesti kaunitariga?

FOTO! Miks poseerib David Beckham Eesti kaunitariga?

Nädalavahetusel toimus New Yorgis kirgiküttev US Open tennisemängu finaal, mida väisavad igal aastal ka glamuursed Hollywoodi staarid ja mis seal salata – tegu on ülipopulaarse spordisündmusega. Teiste seas oli mängu vaatamas ka endine jalgpallitäht David Beckham, kes lähitulevikus karjääri näitlejana plaanib.

Nädalavahetusel toimus New Yorgis kirgiküttev US Open tennisemängufinaal, mida väisavad igal aastal ka glamuursed Hollywoodi staarid ja mis seal salata – tegu on ülipopulaarse spordisündmusega. Teiste seas oli mängu vaatamas ka endine jalgpallitäht David Beckham, kes lähitulevikus karjääri näitlejana plaanib.

Ka Eestist pärit eksmiss Eha Urbsalu väisas US Open tennisemängufinaali ning sattus vestlema ka hurmurist David Beckhamiga. Kuid kas vestlus oli flirtiv ja milline näeb David välja päris elus – nende küsimustega pöördusime Eha poole ja muidugi oli ta nõus neile ka lahkesti vastama!

Eha tunnistab, et David on üks šarmikamaid mehi kogu maailmas. “David on nii mehelik, aga samas poisilikult kelmikas ja ääretult šarmantne. Ja mis seal ikka öelda – ta kandis ülikonda, mis istus talle laitmatult, nii et musklid olid ka läbi ülikonna näha ja tunda. Mulle näib, et ta on üks nendest meestest, kes läheb aastatega aina paremaks ja mehelikumaks,” muigab Eha.

Eha ja David tegid ka koos pilti ning esimene asi, mis silma torkab, on Eha pikkus. Victoria Beckham on Ehast nimelt üle 10 cm lühem. Kuid see selleks! Kas David flirtis Ehaga? “Võin öelda, et isegi kui ta kergelt flirtis, ei läinud see sugugi üle piiri. Arvan, et ta on oma abielus ja peres kindel ja selline kerge flirtimine on lihtsalt osa tema staaripersoonist,” nendib Eha.

Pildil Eha Urbsalu koos David Beckhamiga ning Ehast paremal on ka Anna Wintour.