FOTOD! CHARLENE RENNIT tutvus Matthew McConaughey ja Stingiga

FOTOD! CHARLENE RENNIT tutvus Matthew McConaughey ja Stingiga

Särasilmne kaunitar Charlene Rennit (28) oli vaid 22aastane, kui ta Eestimaa tolmu jalge alt pühkis ning Abu Dhabisse elama kolis. Täna elab ja töötab ta aga Dubais, kus ta on Holdings Group nimelises organisatsioonis ärijuht ning lisaks on temast saanud ka algaja filantroop ehk siis teisisõnu heategija ja inimeste abistaja. 

Särasilmne kaunitar Charlene Rennit (28) oli vaid 22aastane, kui ta Eestimaa tolmu jalge alt pühkis ning Abu Dhabisse elama kolis. Täna elab ja töötab ta aga Dubais, kus ta on Holdings Group nimelises organisatsioonis ärijuht ning lisaks on temast saanud ka algaja filantroop ehk siis teisisõnu heategija ja inimeste abistaja. 

Põnev elu on kaasa toonud ka mitmeid uusi tutvusi ning seda võib märgata ka Charlene’i Instagrami kontol olevaid pilte vaadates. Just tänu kõrgendatud huvile filantroopia vastu tunneb Charlene erilist sidet ka legendaarse laulja Stingiga! “Sting käib UAEs tihti esinemas ning veedab lendude ümberistumiste vahepeal aega ka Dubais. Hiljuti, peale iga-aastast Dubai Jazz Festivali, jäi ta siia pikemaks ja mul oli au temaga lähemalt tuttavaks saada. Ta on märkimisväärne isiksus, lausa fantastiline inimene. Meil on sarnane mõttelaad ja tunnetus maailmavalu vastu. Mina näen Stingis eelkõige mitte lihtsalt imelist muusikut, vaid ka väga inspireerivad isiksust, kes on mulle suureks eeskujuks tegelemaks innovaatiliste keskkonnakaitseprojektidega. Näiteks Rainforest Foundation – see on rahvusvaheline organisatsioon, mis töötab põliselanikega, et säilitada ja hoida vihmametsi ning ühtlasi ka sealsete põliselanike inimõigusi. Filantroopia on minu jaoks väga hingelähedane teema ning see annab hingele palju juurde,” tõdeb Charlene ja lisab, “Stingiga pikemalt rääkides sain ma aru, et meie energiad klapivad – see on sacred connection ehk side, mis on kõrgemalt poolt nii määratud olema.” 

Ka legendaarsed muusikud David Foster ja Quincy Jones on Charlene’ile kustumatu mulje jätnud ning ta tõdeb, et inimesed ja nende mõttemustrid on ühed kõige põnevamad asjad siin maailmas. “Väga rikastav on uute inimestega kohtuda ja ma olen ülimalt õnnelik, et mul on olnud au niivõrd eriliste inimestega mõtteid vahetada. Ma usun, et juhus ei ole kunagi juhus ja elus toimib kõik läbi põnevate keerdkäikude. Ma tajun, et mulle mõjuvad rohkem loomingulised inimesed, kes eelistavad muidu tagaplaanil olla, kui kõik need tuntud näod, keda me igapäevaselt filmides, muusikakanalitest ja ajakirjades näeme,” muigab ta.

Kui juba tuntud nägudest rääkida, siis hiljuti kohtus Charlene Hollywoodi näitleja Matthew McConaughey’ga. “Matthew jättis mulle hea mulje, kuid ma ei saa teda näiteks võrrelda Stingiga. Matthew suhtes jäin ma neutraalseks, Stingi tõstan kõrgele staatusesse. Vestlus Matthew’ga oli pigem selline sõbralik tögamine kui sügavamõtteline arutelu. Naljatasin, et film “How to Loose A Guy in 10 Days” oli mu tiineka aja lemmikfilm, mille najal sai pidevalt armuvalus olles pisaraid valatud. Matthew oli koos oma naisega Dubais esimest korda ja neile meeldis siin väga. Lubasid peagi koos lastega puhkama tulla.”

Vaata pilte allpool!

 

Charlene ja Matthew McConaughey

Charlene ja legendaarne muusik Quincy Jones 

Charlene ja David Foster

 

Karin Karu