FOTOD! Eesti populaarseim lapsmodell: 10aastane Amelie

FOTOD! Eesti populaarseim lapsmodell: 10aastane Amelie

Eestis enimnõutud lapsmodell Amelie on 10aastane Tallinnast pärit aktiivne tütarlaps, kellele meeldib tegeleda veel näitlemise, laulmise, kunsti ja tantsimisega. Amelie on tantsinud ETA Balletikoolis juba alates 4-eluaastast, sellest sügisest laulab ta ka Laulukarussellis.

Eestis enimnõutud lapsmodell Amelie on 10aastane Tallinnast pärit aktiivne tütarlaps, kellele meeldib tegeleda veel näitlemise, laulmise, kunsti ja tantsimisega. Amelie on tantsinud ETA Balletikoolis juba alates 4. eluaastast, sellest sügisest laulab ta ka Laulukarussellis.

Amelied on modellina nähtud näiteks EMT, Ülemiste Keskuse, Eesti Energia, Rannarootsi ja Aura reklaamklippides ja -kampaaniates. Samuti on ta teinud kaasa Soome ja Läti telereklaamides. Ameliel on toimunud ka mitmed välismaised pildistamised muuhulgas Taani lastemoe veebiajakirja www.enfantsterriblesmag.com, Prantsuse lastemoe ajakirja MILK ja Syda Productioni kaudu Shutterstocki pildipanga jaoks.

Amelie ema, jumestaja, stilisti, produktsiooni assistendi ja tihti ka ise modellirollis oleva Gaida Talu (36) sõnul motiveerib tütart modellindusega tegelema eelkõige see, et ta on saanud suhu maitse ja mõistab tähendust, mis on teenida oma enda sissetulekut. “Amelie võtab asja väga professionaalselt, tal on tugev tahe ja soov elus kaugele jõuda”, avaldab noore kaunitari ema. 

Living Modelsi hingekirjas olevale piigale plaanitakse rahvusvahelist modellikarjääri naaberriikidest kaugemalegi. “Amelie ebamaise ilu, energia ja totaalse fotogeenilisusega võib vallutada lausa maailma. Muidugi loodame, et teismeeas ta veel viskab pikkust ja ei jää vaid lapsmodelliks, samas hinnatakse tänapäeval üha enam modelli isikupära ja tüüpiliste modellimõõtude kõrval tehakse igasuguseid erandeid”, usub tüdrukusse igati teda esindava modelliagentuuri Living Modelsi juht Evelyn Mikomägi (34), kes novembri lõpus läheb 15-16aastaseid modelle Tokyosse saatma ning koostööpartneritele ka Amelied tutvustama.

Siin on mõned pildid Ameliest ja tema modellitöödest