FOTOD! Glamuurne Gerli A. Chantelle tähistas sünnipäeva

FOTOD! Glamuurne Gerli A. Chantelle tähistas sünnipäeva

Moedisainer Gerli A. Chantelle tähistas 12. novembril oma 25sünnipäeva. Et Gerli näol on tegu naisega, kes armastab glamuuri ja luksuslikku eluviisi, siis oli ka tema sünnipäevapidu just täpselt selline – glamuurne. Mis on kõige erilisem kingitus, mis Gerlile kingiti ja miks on sünnipäeva tähistamine tema jaoks oluline – sellest saad lugeda allpool. 

Moedisainer Gerli A. Chantelle tähistas 12. novembril oma 25. sünnipäeva. Et Gerli näol on tegu naisega, kes armastab glamuuri ja luksuslikku eluviisi, siis oli ka tema sünnipäevapidu just täpselt selline – glamuurne. Mis on kõige erilisem kingitus, mis Gerlile kingiti ja miks on sünnipäeva tähistamine tema jaoks oluline – sellest saad lugeda allpool. 

Gerli kuulub kindlasti nende hulka, kelle jaoks sünnipäeva tähistamine on oluline sündmus. “See on päev, mil ma saan kutsuda kokku kõik need inimesed, kes on mulle ühel või teisel põhjusel tähtsad ja kallid ning keda ma igapäevaselt kauge distantsi tõttu näha ei saa,” tõdeb Gerli.

Küsimuse peale, mis on kõige erilisem kingitus, mis Gerli sünnipäevaks sai, vastas ta: “Minu jaoks on kõige erilisem kingitus elu ise! Hea tervis ja õnn! Need on kaks asja, mis muudavad elu väärtuslikuks ja mille eest tuleb tänulik olla. Positiivne mõtlemine on suurim jõud, mille abil on võimalik kõik oma unistused täide viia.”

Uuelt eluaastalt ootab Gerli, et tal õnnestuks kõik päevakohased projektid edukalt ellu viia ja vaikselt pereelule mõtlema hakata!

Seda, milline nägi välja Gerli sünnipäevapidu, saad näha fotodelt!