FOTOD: KATI TOOTSI kodus käis pühapäeval üle 500 inimese

FOTOD: KATI TOOTSI kodus käis pühapäeval üle 500 inimese

Viimased kaks päeva on Kati Tootsi jaoks olnud kiiremast kiiremad ja ta on nautinud igat sekundit. Nimelt toimus sel pühapäeval Sauel kodukohvikute päev ning juba teist aastat järjest võttis sellest osa ka Kati ise. Kui eelmisel aastal oli tegemist viimase hetke otsusega, siis sel aastal teadis Kati juba ette, et ta kavatseb kaasa lüüa.

Magada sai Kati öösel paar tundi, mitte rohkem, sest ettevalmistusi oli palju. Kui eelmisel aastal külastas Kati kodukohvikut ligikaudu 500 inimest, siis sel aastal on number tunduvalt suurem. 

“Ei teagi täpselt, kui palju, aga rahvast on meeletult olnud täna. Lausa murdu on rahvast. Muusika mängib, disko käib, kõik on mõnus,” ütleb Kati.

Köögitoimkonda rakendatakse kõik sõbrad ja tuttavad. “Küsisin veel ühelt sõbralt, kas ta fritüüri kasutanud on kunagi. Ütles et ei ole. “No siis õpid,” vastasin ja nii ta kohe tööle rakendatud saigi,” naerab perenaine ise.

Kui aga uurida, palju raha selline ettevõtmine sisse ka toob, tõdeb Kati, et ta ei tee seda üldse raha pärast. “Minu eesmärk on inimestele toiduelamust pakkuda. Asi pole rahas.”

Mida kõike Kati kohvikupäeval nautida sai ja milline oli melu, vaata allpool galeriist!