FOTOD: TAAVI RÕIVAS näitas, kui edev mees ta tegelikult on

FOTOD: TAAVI RÕIVAS näitas, kui edev mees ta tegelikult on

Enamasti on just naised need, keda edevaks peetakse ning kes endast sotsiaalmeediasse üha uusi fotosid üles riputavad. Kuid siiski tuleb ka meestel neid niiöelda edevamaid hetki ette ja seda ei saa neile kuidagi pahaks panna, sest tähelepanu tahame me kõik.

Enamasti on just naised need, keda edevaks peetakse ning kes endast sotsiaalmeediasse üha uusi fotosid üles riputavad. Kuid siiski tuleb ka meestel neid nii-öelda edevamaid hetki ette ja seda ei saa neile kuidagi pahaks panna, sest tähelepanu tahame me kõik.

Riigikogu liige Taavi Rõivas ei ole just kõige suurem endlipiltide tegija, kuid nagu näha, siis tuleb ka temal ette hetki, mil edevust jagub piisavalt, et endast korraga lausa mitu pilti avalikkusele vaatamiseks internetti postitada.

Hiljuti riputas Taavi oma Instagrami kontole terve rea fotosid endast, mis peegeldavad tema erinevaid emotsioone keset arutelu. 

Piltide juurde lisas Taavi kommentaariks: “@itimati tegi Reformierakonna volikogu programmiaruteludest valangutega pilti, edeva inimesena ei saa jätta jagamata. Osavamad saavad näoilmetest välja lugeda ka visiooni järgmiste valimiste võiduks, et Eesti taas õigele kursile viia,” kiitleb Taavi, kes lubab tulevikus suuri tegusid.

Pilte näed Taavi Instagrami kontolt siin