FOTOGRAAF ARDO KALJUVEE: armukadedus lisab suhtele vürtsi!

Ardo Kaljuvee on üks Eesti kuulsamatest fotograafidest ja seetõttu puutub ta peaaegu igapäevaselt kokku väga kaunite naistega. Tundub justkui mees, kes võiks naistest ja suhetest nii mõndagi teada - täpselt nii ongi! Saime Ardoga ühel mõnusal õhtul kokku ja uurisime, mida mees suhetest arvab. Selgus, et tegemist on üsna emotsionaalse ja romantilise hingega, kellel keskmise Eesti mehe kuvandiga absoluutselt midagi ühist pole. 

Ardo Kaljuvee on üks Eesti kuulsamatest fotograafidest ja seetõttu puutub ta peaaegu igapäevaselt kokku väga kaunite naistega. Tundub justkui mees, kes võiks naistest ja suhetest nii mõndagi teada – täpselt nii ongi! Saime Ardoga ühel mõnusal õhtul kokku ja uurisime, mida mees suhetest arvab. Selgus, et tegemist on üsna emotsionaalse ja romantilise hingega, kellel keskmise Eesti mehe kuvandiga absoluutselt midagi ühist pole. 

Ardo, kes on Ameerikast mõned korrad väid läbi lennanud, on alati olnud veendunud, et tema tulevane naine räägib kindlasti inglise keelt. Kummalisel kombel just nii ka läks. Tänaseks on ta oma armastust juba kaks ja pool aastat jaganud meigikunstniku Nele Dvorjaninoviga, kes on sündinud just Ameerika Ühendriikides. 

“Meie esimene kohtumine leidis aset 4. juulil, USA Iseseisvuspäeva tähistamisel Ameerika suursaatkonnas. Mina olin seal tööl ja Nele vastuvõtu külaline. Kui teda esimest korda nägin, ei mõelnud ma esmajärjekorras tööle, vaid fookus oli stabiilselt ühes kohas – Nelel,” meenutab mees, kes tunnistab, et töökaaslased tuletavad talle seda päeva siiani läbi huumoriprisma pidevalt meelde. 

Kaks päeva peale tutvumist elas paar juba koos. “Sellel oli väike huumorimoment juures. Oli jutt, et Nele tuleb minu juurde ja ta küsis, mida kaasa võtta. Mina muidugi ütlesin, et võta kõik kaasa! Ta võttis sõnasabast kinni ja tuligi koos kõigega,” muigab mees, kelle arvates pole täiskasvanud inimestel mõtet oma aega pikkadele kohtamisperioodidele raisata. “Kohtamas saab ju ka siis käia, kui juba koos ollakse! Seda peabki tegema! Romantikat tuleb igapäevaselt elus hoida – see ei peegeldu ainult küünaldes ja õhtusöökides. Ega me ju igavesti ei ela! Meie jaoks oli see lihtsalt asjade loomulik kulg ja suvel täitub meil koos juba kolmas ühine aasta.”

Buduaar.ee