GALERII: Buduaari suur sõbrapäevapidu Butterfly Lounge’s!

Buduaari suur sõbrapäevapidu
Buduaari suur sõbrapäevapidu — FOTO: Maksim Toome

Buduaari suur sõbrapäevapidu peeti uhkelt 9. veebruaril Butterfly Lounge’s!

Üles astusid:

  • Chris Kala ja Helina Kalda, Cleansify Eestist andsid ülevaate, kuidas on võimalik enda keha puhastustega toetada ja inimese soolestiku ehk mikrobioomi seostest meie ajuga.
  • Diana Teniste, Hea Õde OÜ asutaja, rääkis sellest, miks pidev hinnangute jagamine ei anna tihti võimalust põnevatele ja ilusatele kogemustele.
  • Iluhoolikud Anu Saagim ja Reet Härmat tutvustasid täiustatud koostisega uue Fillerina põlvkonna tooteid. Fillerina on kõrgtehnoloogiline süstivaba dermakosmeetiline täiteaine koduseks kasutamiseks, mis tänu 12 erineva molekulmassiga hüaluroonhappele ja transdermaalsele tehnoloogiale tungib sügavale nahka, et lisada volüümi, siluda kortsukesi ja tõsta näokontuuri. Kõik sinu nooruslikuma, säravama ja pinguldatuma naha jaoks.
  • Laura Valk, üks tuntumaid ja nõutumaid uue aja terapeute, kes rääkis valehäbita ja avatult suhetest, enesearmastusest ja seksuaalsusest.

Muusikalist etteastet pakkus Stefan.

Silmailu lõi Perit Muuga moeshow. Modellide meikide ja soengute eest hoolitsesid Janne Muttik ja Cäthriin Kaljund.

Fotod jäädvustas Maksim Toome.

Kõik külalised said endale kingikoti ja  Saku on Ice alkoholivaba tervitusjoogi.

Üritust toetasid: Vuokkoset, Kotex, Kleenex, Lindt, Tupla, Palmers, BioNike, Babé, Wilkinson Sword, Saku on Ice alkoholivaba, René Furterer, Eleven Australia, Hea Õde, Mincer Pharma, Fillerina, Crescina, Cleasnify Eesti, Novaclear, Nurme, Perit Muuga, Provisor, The Body Shop, ISDIN, Jowae, Anora, Château del ISH Sparkling Rosé alkoholivaba vahuvein