GALERII! Konkurss “Eesti Tippmodell 3” läks käima

GALERII! Konkurss “Eesti Tippmodell 3” läks käima

Saate Eesti Tippmodell kolmas hooaeg on alanud ning see tähendab, et peagi saab Eesti endale uue modelli, kes maailma moelavasid vallutama läheb. Esimeses saates valis žürii eesotsas modelliagentuuri Top Models omaniku, Carmen Kassi avastajana kuulsaks saanud Paolo Mogliaga välja need ligi poolsada õnnelikku, kes pääsesid castingu teise vooru ehk modellilaagrisse.

Saate Eesti Tippmodell kolmas hooaeg on alanud ning see tähendab, et peagi saab Eesti endale uue modelli, kes maailma moelavasid vallutama läheb. Esimeses saates valis žürii eesotsas modelliagentuuri Top Models omaniku, Carmen Kassi avastajana kuulsaks saanud Paolo Mogliaga välja need ligi poolsada õnnelikku, kes pääsesid castingu teise vooru ehk modellilaagrisse.

Modellilaager koosneb õppest ja väljakutsetest – neiud ja noormehed pidid Rootsist kohale lennanud tuntud kõnniõpetaja Marika Hansoni juhendamisel kiiresti selgeks saama modellikõnnaku ja seejärel osalema oma esimesel moeshowl. 

Lõppvalik tehti pingelisel fotosessioonil, kus modellid pidid kohtunik Toomas Volkmanni valvsa pilgu all hakkama saama pööraste rollimängudega. 

 

Et enamikul noormeestel nappis pikkust (modellimaailmas peab see olema vähemalt 185 cm), tuli suurel osal kompsud selga haarata ja modellilaagrist tagasi koju sõita. Ülejäänutest valitakse kolm õnnelikku, kes pääsevad koos potentsiaalikamate neidudega saatesse. Nagu castingulgi, võistlevad ka modellisaate järgmistes osades nii poisid kui ka tüdrukud ühtedel ja samadel alustel, neil tuleb täita täpselt samu ülesandeid ning soost tulenevaid erandeid ei tehta kellelegi.

Vaata pilte allpool!