GALERII! Miss Ireni Erbi võttis modellikonkursil kaalust juurde: meid toideti nagu jõuluküülikuid

GALERII! Miss Ireni Erbi võttis modellikonkursil kaalust juurde: meid toideti nagu jõuluküülikuid

Modell ja produtsent Ireni Erbi esindas Eestit “World Next Top Model 2014” konkursil, kust võttis osa 42 piltilusat näitsikut üle kogu maailma. Liibanonis, Beirutis aset leidnud konkursil Ireni kahjuks ühtegi tiitlit ei võitnud, ent uusi kogemusi sai kaunitar palju. Ireni tunnistas Buduaarile, et lisaks uutele kogemustele sai ta konkursilt ka paar lisakilo – nimelt toitsid korraldajad modelle toiduga, mis oli lihtsalt imemaitsev, ja et sellest veel vähe oleks, pakuti iga natukese aja tagant ka snäkke ja kiirtoitu! “World Next Top Model 2014” konkursil ei olnud kõige olulisemaks kriteeriumiks ilu ning seda, kas võitja valiti kõige ausamal teel, on samuti raske öelda. Sellest, millise riigi esindaja võitis, loe allpool!

Modell ja produtsent Ireni Erbi esindas Eestit “World Next Top Model 2014” konkursil, kust võttis osa 42 piltilusat näitsikut üle kogu maailma. Liibanonis, Beirutis aset leidnud konkursil Ireni kahjuks ühtegi tiitlit ei võitnud, ent uusi kogemusi sai kaunitar palju.

Ireni tunnistas Buduaarile, et lisaks uutele kogemustele sai ta konkursilt ka paar lisakilo – nimelt toitsid korraldajad modelle toiduga, mis oli lihtsalt imemaitsev, ja et sellest veel vähe oleks, pakuti iga natukese aja tagant ka snäkke ja kiirtoitu!

“World Next Top Model 2014” konkursil ei olnud kõige olulisemaks kriteeriumiks ilu ning seda, kas võitja valiti kõige ausamal teel, on samuti raske öelda. Sellest, millise riigi esindaja võitis, loe allpool!

Ireni on kusjuures esimene Eestist pärit modell, kes sai isiklikult kutse osaleda niivõrd suurejoonelise konkursi finaalis! “Sain kutse eelmisel aastal ja ma olen selle üle väga uhke. Võimalus saada osa konkursist, mille üheks osaks olid ka filmivõtted MTV jaoks, on minu jaoks suure tähtsusega.”

Enne Beirutisse sõitu käis ka Ireni peast läbi mõte – aga äkki ma siiski võidan? Kuid kui Ireni oli nädal aega kohapeal olnud ning nägi, milliste reeglite järgi mäng käis, mõistis ta, et tiitlit ei tule. “Igal rahvusvahelisel konkursil on nii-öelda nähtamatud reeglid ja mängud, mis lava taga toimuvad – avalikkus ei tea sellest midagi. Seega otsustasin, et üritan sellest konkursist võtta, mis võtta annab, nautida igat päeva ja üritust,” tõdeb Ireni. 

Konkursi võitis Ukraina esindaja. “See polnud minu jaoks suur üllatus ja ma olen väga õnnelik, et just see neiu võitis – ta oli minu toanaaber. Saime väga hästi läbi ja ta kutsus mind isegi Kiievisse, et koos peole minna. Samuti lubas ta mulle Tallinnasse külla tulla,” räägib Ireni.

Ireni on taimetoitlane, kes eelistab dieetidele tervislikku eluviisi. Sellel konkursil söödeti modelle aga väga maitsvate toitudega, millega piiri pidada oli raske ning tulemuseks võtsid paljud osalejad finaalvõistluse ajaks paar kilo juurde. “Meid ei toidetud nagu modelle, vaid nagu jõuluküülikuid, enamik meist võtsid kaalust juurde. Mõned üksikud jäid sama peenikeseks nagu nad olid konkursile tulles,” naerab Ireni, kes igapäevaselt end ei kaalu ega trennis ei käi. “Mul on aktiivne elustiil ja ma käin palju jalgsi – olen nagu orav rattapeal. Lisaks väldin nii-öelda surnud toitu ja muidugi sööke, mis sisaldavad keemiat,” tunnistab Ireni, kes tänaseks on tagasi kodumaal.

Allpool on lisatud suur galerii – pildid “World Next Top Model 2014” konkursist!

Karin Karu