Galojani elukaaslane: Anna-Maria istub süütuna trellide taga

Galojani elukaaslane: Anna-Maria istub süütuna trellide taga

Anna-Maria Galojanil on täna 33. sünnipäev. Kahjuks pole tal sel aastal tähistamiseks erilist põhjust ega võimalust kuna ta kannab Harku vanglas 59438 euro varguse ning dokumentide võltsimise eest välja mõistetud karistust. Anna-Maria kallim Tristan Jervis süüdistab selles

Anna-Maria Galojanil on täna 33. sünnipäev. Kahjuks pole tal sel aastal tähistamiseks erilist põhjust ega võimalust kuna ta kannab Harku vanglas 59438 euro varguse ning dokumentide võltsimise eest välja mõistetud karistust. Anna-Maria kallim Tristan Jervis süüdistab selles   korrumpeerunud valitsust – patrioodist noor daam on tema sõnul igasugusest süüst puhas! Tristan rääkis Buduaarile, millised on tema tunded ning mõtted selles keerulises situatsioonis. 

Truu ning armastava mehena on ka Jervis asunud kaitsepositsioonile ning tema arvates on Galojan täiesti alusetult trellide taha lukustatud. “Anna-Maria on tugev naine, kes tunneb oma kodumaa vastu suur armastust. Ta usub õiglusesse, demokraatiasse ning ausasse asjaajamisse, tal on väga tugev moraalitunne,” kirjeldab Tristan oma kallimat. Tema sõnul paljastas Galojan  möllava korruptsiooni ning kannab nüüd selle eest karistust. Tristan väidab, et kõige taga on hetkel võimul olev partei. “Nad ei andestanud seda talle ja otsustasid jõhkra kättemaksu kasuks.” 

Paarike on viimasel ajal ühiselt läbi elanud palju pingerikkaid ning emotsionaalseid hetki, kuid usk, et rahvas väärib tõde, on aidanud neil kõigest üle saada. “Ta võitles Suurbritannia kohtutes kogu hingest, kuid kahjuks vahistati ta ootamatult ning viidi Harku vanglasse. “Meile on hetkel suureks toeks nii minu, kui Anna-Maria sõbrad ning tuttavad, kes saadavad meile palju häid soove ning pakuvad igakülgset abi. Mul on äärmiselt hea meel, et tal on niivõrd palju toetajaid,” räägib mees. Ta lubab, et teeb kõik, mis suudab, et vangis olevat kallimat aidata.  

“Olen samasugune võitleja nagu Anna-Maria ja valitsus peaks selle meelde jätma,” ütleb Tristan. “Ma ei unusta sellist alatut käitumist mitte kunagi!”

 

Heidi Ruul