Reklaam sulgub sekundi pärast

GERLI PARMASE tütar Amanda Rebeca Padar kommenteeris oma emaga läbisaamise tagamaid

Buduaar

Gerli Parmas ja Amanda Rebeca Padar
Gerli Parmas ja Amanda Rebeca Padar — FOTO: Gerli Parmas/Instagram

Gerli Parmase särav ja andekas tütar Amanda Rebeca Padar on vastu võtnud uue ja põneva väljakutse.

Nimelt saab kaunitari peagi näha teleekraanil - Amanda teeb kaasa TV3 saates "Valetamisklubi."

Kuidas aga saab Amanda läbi oma särava ja energiast pakatava ema Gerliga? Õhtulehele antud intervjuus paljastas noor neiu nende suhte tagamaid nentides, et tänasel päeval on nende suhe üsnagi lähedane, kuid see pole alati nii olnud. 

"Ma ei saa väita, et oleme alati lähedased olnud. Pigem on see tulnud ajaga. Ja oleme mõlemad pidanud vaeva nägema, et luua meievaheline usaldus,“ avaldab Amanda ja lisab veel: "Emps on minuga väga siiras ja avatud, nii heas kui ka halvas.“ 

„Valetamisklubi“ haarava loo käivitab noore ambitsioonika ajakirjanikuni jõudev vihje ministri kohta, kes väidetavalt olevat ahistanud alaealist tütarlast. Kuigi tõde võib olla hoopis mujal ja tegelikkus kordi keerulisem, kui asjad tunduvad, algab kirglik nõiajaht ministrile, et tema elu täielikult hävitada.

Sarja stsenaariumi on kirjutanud Reeli Reinaus ja Katariina Libe ning produtsent, režissöör ja operaator on Ergo Kuld. „Kunagi varem pole sellise teemapüstitusega kodumaist sarja Eesti telekanalitesse jõudnud – see on väga kaasaegne, haarav ja süžeepööretega, mis krutivad loo kulgedes põnevust aina juurde,“ märgib Ergo Kuld. Kulla kinnitusel on ahistamise-tühistamise teemad vägagi päevakajalised ning sari paneb kindlasti kaasa mõtlema, kõnetades nii noori kui ka vanemaid vaatajaid. 

„Valetamisklubi“ värvikates rollides on Martin Algus, Kaspar Velberg, Maria Teresa Kalmet, Ursula Oja, Andres Mähar, Maarja Jakobson, Karin Rask jpt. Tuntud näitlejate kõrval teevad kaasa ka paljud noored talendid.

„Valetamisklubi“ alustab TV3s juba märtsikuus.