Gerly Tinn ei suuda Aune Aasoja surma siiamaani uskuda

Gerly Tinn ei suuda Aune Aasoja surma siiamaani uskuda

Eelmisel reedel, saatuslikul 13. veebruaril lahkus meie hulgast imeline kaunishing, hinnatud meigikunstnik Aune Aasoja (44). Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingusse kuulunud ja õpetajana töötanud Aune Aasoja kasvatas üksi üles kaks toredat poega ning teade tema lahkumisest tuli kõigile suure šokina. Aune surma põhjuseks oli arstide sõnul südame aordi lõhkemine.

Eelmisel reedel, saatuslikul 13. veebruaril lahkus meie hulgast imeline kaunishing, hinnatud meigikunstnik Aune Aasoja (44). Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingusse kuulunud ja õpetajana töötanud Aune Aasoja kasvatas üksi üles kaks toredat poega ning teade tema lahkumisest tuli kõigile suure šokina.

Aune surma põhjuseks oli arstide sõnul südame aordi lõhkemine.

Gerly Tinn, kes oli Aune üks headest sõpradest, jääb teda meenutama vaid kõige kaunimate sõnadega: “Aune oli hea, tore, positiivne, naerusuine, päikest ja soojust kiirgav inimene. Ja mis veel oluline – ta ei olnud lihtsalt hea inimene, tegemist oli ka oma ala spetsialistiga. Mul oli Aunega tööd tehes kindel ja turvaline tunne – Aune mind hätta ei jäta, Aune oli ilulooja. Imeliste kätega imeilus võlur. ja Aune oli tugev naine – kasvatas üksi üles 2 toredat poega. Ilus, tark, andekas ja tugev Naine oli Aune. Teaden tema lahkumisest tuli absoluutse shokina. See ei ole lihtsalt aus.”

Aune Aasoja ärasaatmine toimub reedel kell 12 Kaarli kirikus.