Gertu Pabbot ootab ees suur muudatus

Gertu Pabbot ootab ees suur muudatus

Gertu Pabbo jaoks kattusid sel kevadel kaks olulist asja: lõpueksamid ning Superstaarisaate finaalid. Tänaseks on see periood selja taha jäänud, kuid tänu saates saavutatud edule peab Tõrvas elav neiu suurema osa ajast siiski Tallinnas veetma. Kas poleks lihtsam Tõrvast pealinna kolida? Just seda me Gertu käest küsisimegi. 

Gertu Pabbo jaoks kattusid sel kevadel kaks olulist asja: lõpueksamid ning superstaarisaate finaalid. Tänaseks on see periood selja taha jäänud, kuid tänu saates saavutatud edule peab Tõrvas elav neiu suurema osa ajast siiski Tallinnas veetma. Kas poleks lihtsam Tõrvast pealinna kolida? Just seda me Gertu käest küsisimegi. 

“Jah, plaanin Tallinnasse kolida, sest see teeb ilmselgelt mu elu palju lihtsamaks ja mugavamaks. Viimasel ajal on Tallinnas väga palju tegemist ning pidevalt Tõrvast Tallinna ja vastupidi sõita ei ole nii vahva. Tallinn meeldib mulle see-eest väga,” tunnistab Gertu, kes siiani on pidanud pealinnas viibides oma õe käest öömaja paluma. 

Ka vanematega on juba kolimist arutatud. “Nad oleksid selleks valmis, sest nad usaldavad mind. Eks iga teinegi gümnaasiumi lõpetaja soovib omaette elama hakata ning iseseisvalt hakkama saada,” arvab noor naine.  

“Hetkel ei oska ma iseseisva elu juures veel midagi karta, siiani olen kõigega kenasti hakkama saanud. Boonuseks on ilmselt peale mugavuse ka see, et ma saan oma päeva ise sisustada nii, nagu soovin,” ütleb ta. Sellegi poolest lubab noor laulja ka tallinlannana tihti Tõrvas käima hakata. “Kodus olemine ongi parim puhkus,” tunnistab ta. 

 

Buduaar.ee