Glamuurne Iris Tomson paljastas, mida ta oma kulmudega tegi!

Glamuurne Iris Tomson paljastas, mida ta oma kulmudega tegi!

Kulmude abil on võimalik oma näokuju näiliselt kitsamaks muuta ning silmi rõhutada! Kulmud raamivad meie nägu ja just sel põhjusel on väga oluline leida sobiv kulmukuju. Paraku oli aastaid tagasi moepildis kriipspeenikeseks kitkutud kulmujoon ning naised, kes selle trendiga kaasa läksid, näevad tänase päevani vaeva, et volüümikas kulmukuju taastada. Glamuurne ettevõtja Iris Tomson on eksootilise välimusega ning tema pilte vaadates torkavad kulmud kohe silma. Uurisime Irise käest, kuidas ta oma kulmusid hooldab ning kas ta on nendega ka eksperimente teinud. 

Kulmude abil on võimalik oma näokuju näiliselt kitsamaks muuta ning silmi rõhutada! Kulmud raamivad meie nägu ja just sel põhjusel on väga oluline leida sobiv kulmukuju. Paraku oli aastaid tagasi moepildis kriipspeenikeseks kitkutud kulmujoon ning naised, kes selle trendiga kaasa läksid, näevad tänase päevani vaeva, et volüümikas kulmukuju taastada.

Glamuurne ettevõtja Iris Tomson on eksootilise välimusega ning tema pilte vaadates torkavad kulmud kohe silma. Uurisime Irise käest, kuidas ta oma kulmusid hooldab ning kas ta on nendega ka eksperimente teinud. 

Irise jaoks on väga oluline, et tema kulmujoon oleks korrigeeritud ning sellist perioodi, mil ta oma kulmudele üldse tähelepanu poleks pööranud, ei eksisteeri. “Ei ole ju asjata öeldud, et kulmud on meie silmadele raamiks, muutes need ilmekamaks. Läbi aegade on minu kulmude kuju ja värv muutunud, praegu aga pooldan pigem loomulikku ja samas hoolikalt korrigeeritud kulmujoont, mis minu näotüübiga ilusti sobib.”

Tänasel päeval hoolitseb Iris oma kulmude eest ise, kuid varasemalt on ta nendega kõiksugu eksperimente teha lasknud. “Teismelise eas olid mul mõnda aega kriipspeenikesed kulmud, mis olid ikka nii peenikesed, et neid oli vaevu märgata. Siis mingil hetkel kasvatasin endale hoopis metsiku kulmupahmaka. Õnneks ei ole mul seda muret kunagi olnud, et kulmud ei kasva tagasi, kui need peenikeseks kitkuda. Lisaks olen oma kulmusid värvinud ja isegi püsimeiki proovinud,” tõdeb Iris.

Mis aga kulmude hooldamisse puutub, siis Iris on katsetanud kõiksugu vahendeid. “Olen kasutanud žiletti, pinsette, proovinud threading’ut ja vahatamist,” loetleb ta.

Praegu kasutab Iris oma kulmude eest hoolitsemisel pisikest karbikest, kuhu kuuluvad kolm olulist vahendit. “Chaneli kolmevärviline eyebrow kit on minu lemmik. Selles karbikeses on pintsel, hari ja pinsetid ning siinkohal võin julgelt öelda, et tegu on väärt investeeringuga,” kiidab Iris.

Karin Karu