Grete Klein magab vähem, et nautida hommikusööki kalli inimesega

Grete Klein magab vähem, et nautida hommikusööki kalli inimesega

Paljud naised eelistavad hommikuti võimalikult kaua magada ning vahel jääb tänu sellele isegi hommikusöök söömata. Kes haarab enne tööle minekut kiire eine poest, kes kannatab tühja kõhtu, kuni lõunasöögiaeg saabub. Seriaalist “Padjaklubi” tuntud näitleja Grete Klein rääkis meile, kuidas temal hommikusöögiga lood on.

Paljud naised eelistavad hommikuti võimalikult kaua magada ning vahel jääb tänu selle tõttu hommikusöök söömata. Kes haarab enne tööle minekut kiire eine poest, kes kannatab tühja kõhtu, kuni lõunasöögiaeg saabub. Seriaalist “Padjaklubi” tuntud näitleja Grete Klein rääkis meile, kuidas temal hommikusöögiga lood on.

Kui Gretel oleks valida, kas magada hommikul 30 minutit kauem ja minna välja hommikust söömata või ärgata varem ja süüa korralikult hommikust, siis valib ta alati viimase variandi. “Söön alati hommikust, ent see, mida ma täpsemalt söön, oleneb sellest, kui palju mul vaaritamiseks aega on. Kindlat väljakujunenud hommikusööki mul ei ole, söön sõltuvalt päevast erinevaid asju: putru, müslit, omletti, maitsestamata jogurtit erinevate lisanditega, vahel harva teen endale ka lihtsalt kiire võileiva. Küll aga on minu kindel hommikune kaaslane üks suur tass kohvi piimaga,” kirjeldab Grete, milline näeb välja tema hommikusöök.

Mõned meist peavad päeva kõige nauditavamaks söögikorraks õhtusööki, Grete nende hulka ei kuulu! “Minu jaoks on päeva kõige olulisem ja nauditavam toidukord hommikusöök koos kalli inimesega,” tunnistab Grete.

Karin Karu