Grete Kuld on taas uue väljakutse vastu võtnud ning riiete taaskasutuse maailma sukeldunud. Raadio 2 hommikuprogrammis külas käies rääkis Grete aga sellest, miks otsustas ta olulisele etapile oma elus punkti panna. Nimelt selgub, et just Grete oli see, kes võttis vastu otsuse, et menuseriaal "Padjaklubi" tuleks ära lõpetada. "Ma tundsin, et olin „Padjaklubiga“ ringi täis saanud. Tegelikult üsna mitu ringi. See oli mulle nii mugavaks muutunud,“ tõdes Kuld, et ta tundis, et aeg on oma eluga lihtsalt edasi liikuda. Kidsmed.ee Sisuturundus Jah, pumbal ja pumbal on vahe! Ühega pumpasin 30ml ca 20-30 minutit aga Lola & Lykke omaga kulus 130ml kogumiseks vaid 5 minutit! Newlook.ee Ilu ja Mood Miks valida happekoorimine?
Kidsmed.ee Sisuturundus Jah, pumbal ja pumbal on vahe! Ühega pumpasin 30ml ca 20-30 minutit aga Lola & Lykke omaga kulus 130ml kogumiseks vaid 5 minutit!
Tehniku Meelika Grigorjeva töö — FOTO: myMagic Pulmad Milline maniküür sobib pulmapäevaks? myMagic jagab nõuandeid
Ulaka Kaunitari inspiratsioon — FOTO: Ulakas Kaunitar Pulmad Ulakas Kaunitar üllatab Buduaari pulmapeo võitjapaari vallatu elamusega
Topelt sünnipäev Rotermannis — FOTO: Karmen Alamets Ilu ja Mood Topelt sünnipäev Rotermannis tõi kokku Eesti disaini sõbrad ja loojad