HARULDANE KAADER: Lauri Pedaja näitas esimest korda oma pisibeebi nägu

erakogu

Buduaar

Kuu aega tagasi esmakordselt isaks saanud Lauri Pedaja ei ole siiamaani oma tütrest Ariast teadlikult näidanud ühtegi fotot, kus tema nägu näha oleks.

Täna aga avaldas õnnelik isa oma silmaterast esimesed fotod, kus ka pisipreili nägu näha on.

“Minu tütre Aria esmaesitlus tuleb siit. See pisike tirts on nüüd meiega päriselt olnud juba 1 kuu. See kuu on läinud nii kiiresti, kuid samas on olnud emotsioone terve aasta jagu. Oleme kokku kasvanud, teineteist tundma õppinud ja oi-oi-oi kui palju Aria mulle õpetanud on. Peamiselt kannatlikkust ja seda, et mul ei ole mõtet plaane teha, Arial on niikuinii teised plaanid.

Hirmsasti juba ootan, et ta kasvaks suureks ja saaksin temaga vestlusi pidama hakata, kuid samas ma ei taha üldse, et ta veel suureks kasvaks.

Meil kodus käib töö iga päev, tund, minut ja sekund, et sellest pisikesest preilist kasvaks badass naine, kes on enesekindel, mõistev, salliv, teab oma väärtust ja oskab enda eest seista.

Ja muidugi supersuured kiitused ja austusavaldused minu meganaisele @getxel. Ta on lihtsalt nii imeline kaaslane mulle ja parim ema, keda tahta meie tütrele.”