HELEN ADAMSON AVALDAS palju tema reis Zanzibarile maksma läks

erakogu

Buduaar

Imekaunis ja alati särav lauljatar Helen Adamson puhkab hetkel päikesepaistelisel Zanzibaril. Naine kirjutas sotsiaalmeedias, et Zanzibaril on praegu sooja sama palju nagu Eestis parimal suvepäeval ehk 27 kraadi.

Helen avaldas Instagramis miks ta puhkamiseks just Zansibari valis ning palju tema reis tegelikult maksma läks. “Põhjus, miks Zanzibar 11 aastat tagasi reisisihtkohana minu radarile tuli, on minu armastus Queeni ja Freddie Mercury vastu. Freddie on nimelt siin sündinud ja ülesse kasvanud,” kirjutas ta.

Nüüd tegi naine otsuse aga palju praktilisematel põhjustel. Nimelt tõi ta välja, et Zanzibaril on aastaringselt soe kliima, kristallselge vesi ja valge liivaga rannad, Eestiga sama ajavöönd, sõbralikud kohalikud, riiki on lihtne pääseda ja ka naistel on üksinda sinna turvaline reisida.

Lisaks tõi Helen ühe plussina välja soodsa majutuse otse rannas. “Kuna hinnatase on madalam kui mujal, saab otse randa tunduvalt soodsama majutuse. Minu ööbimise hinnaks tuli 4* hotellis 1000€ inimene, kaks nädalat, hommiku ja õhtusöök hinnas. Võrdluseks, Maldiividel oleks samasugune majutus maksnud 4x enam.,” avaldas ta palju tema reis Zanzibarile maksma läks.