HELEN KÕPP RÄÄKIS KOOS kihlatuga, milline on suurepärane vahekord

HELEN KÕPP RÄÄKIS KOOS kihlatuga, milline on suurepärane vahekord
erakogu

Tõsielusaatest “Prooviabielu” tuntust kogunud Helen Kõpp on oma kihlatu Edgar Vennikasega koos olnud eelmise aasta sügisest saadik.

Edgar ja Helen tutvusid 12 aastat tagasi tollel ajal väga populaarses tutvumisportaalis Rate.ee. Eelmise aasta suvel sai paar uuesti laevas kokku ja edasine on juba ajalugu.

Hiljuti andis paar intervjuu seksika šokolaadi poele Puccikarbid, kus tuli juttu sellest, kuidas Helen oma lastele OnlyFansi seletab, eneseväärikusest ning räägiti ka sellest, milline on suurepärane seks ja kui tähtis orgasmi saamine neile on.

“Suurepärane seks on see, kui ma saan kätte m*nn v**us ilma millegi abita. See on kõige parem,” lajatas Helen.

“Mehe jaoks on kõige tähtsam see, et kõigepealt peab saama naine ja alles siis mees. Meestel see tavaliselt juhtub nagunii kiiremini. Kui ma läheksin selle peale välja, et ainult mina saaks kätte, siis see oleks nii mõttetu. Paar minutit ja nägemist,” sõnas Edgar.

Kas hea seks peab aga alati orgasmiga lõppema? “Meie puhul vist jah, aga see ei tähenda, et selleni jõudmine on lihtne. See on nõudnud aastaid treeninguid, asjas kohal olemist, keskendumist ja täiesti õiget inimest, kellesse oled armunud. Siis saab hea seksi ajal orgasmi kätte. Mul läheb tuju ära kui ma orgasmi ei saa,” lisas Helen.

“Minul mehena on see, et kui ma ei suuda naist ära rahuldada, siis tekivad halvad mõtted. Kui naine muutub kurjaks, siis ma ei taha enam päev otsa kodus olla. See näitab kui väga ma naist austan, kui teen seda siis, kui naine on selleks valmis. Mehed on nagunii koguaeg kiimas,” avaldas Edgar.

Sarnased artiklid