FOTOD: HELENE VETIK ja Madis Nestor panid kaksikutele vahvad nimed

FOTOD: HELENE VETIK ja Madis Nestor panid kaksikutele vahvad nimed

Palju õnne! Graafiline disainer Helene Vetik ja plaadipoe omanik Madis Nestor tervitasid 6. juulil oma perre vahvad kaksikud, kes said omale ägedad nimed.

“6. juulil me kohtusime Tilda ja Taikaga! Mina ja lapsed oleme nüüd kolmandat päeva kodus olnud, ja tead mis, ma ei ole liiga väsinud, ebakindel ega ka vinguv, olen lihtsalt “teeme selle ära” meeleolus,” kirjutas Helene Vetik 12. juulil Instagrami postituses, jagades armsaid kaadreid kodusest elust beebide seltsis.

Vetikul jätkub ohtralt kiidusõnu oma kallimale Madisele, et too on temaga koos õnnelik, koristab ja jagab hellust, olles seejuures veel armunud ning tundes end koos temaga suurepäraselt.

“Tänu minu ägedale sõbrale Karlile, kes tõi meele hiigelsuure ja maitsva ahjuroa, et me ei peaks toidu pärast muretsema. Aitäh minu vanematele, kes aitasid meil koristada, kui ma olin väsinud. Aitäh sõpradele, kes tulid appi ja parandasid meie dušiukse sel ajal, kui olin haiglas. Aitäh minu õele, kes käis külas ja oli mulle vaimselt toeks. Aitäh meie ämmaemandale, ta on sõna otseses mõttes ingel (ja väga kuum ingel). Aitäh klientidele, kes on olnud super mõistvad ja arusaavad veninud tööde osas. Aitäh isetutele sõpradele, kes on meile andnud lasteasju, aidanud asju välismaalt Eestisse tuua ja ka plaadipoe Biit Me perele aitäh!” tänas Vetik kõiki lähedasi toe ja abi eest.

Sarnased artiklid