FOTOD: HELENE VETIK ja Madis Nestor panid kaksikutele vahvad nimed

14 kommentaari
FOTOD: HELENE VETIK ja Madis Nestor panid kaksikutele vahvad nimed

Palju õnne! Graafiline disainer Helene Vetik ja plaadipoe omanik Madis Nestor tervitasid 6. juulil oma perre vahvad kaksikud, kes said omale ägedad nimed.

“6. juulil me kohtusime Tilda ja Taikaga! Mina ja lapsed oleme nüüd kolmandat päeva kodus olnud, ja tead mis, ma ei ole liiga väsinud, ebakindel ega ka vinguv, olen lihtsalt “teeme selle ära” meeleolus,” kirjutas Helene Vetik 12. juulil Instagrami postituses, jagades armsaid kaadreid kodusest elust beebide seltsis.

Vetikul jätkub ohtralt kiidusõnu oma kallimale Madisele, et too on temaga koos õnnelik, koristab ja jagab hellust, olles seejuures veel armunud ning tundes end koos temaga suurepäraselt.

“Tänu minu ägedale sõbrale Karlile, kes tõi meele hiigelsuure ja maitsva ahjuroa, et me ei peaks toidu pärast muretsema. Aitäh minu vanematele, kes aitasid meil koristada, kui ma olin väsinud. Aitäh sõpradele, kes tulid appi ja parandasid meie dušiukse sel ajal, kui olin haiglas. Aitäh minu õele, kes käis külas ja oli mulle vaimselt toeks. Aitäh meie ämmaemandale, ta on sõna otseses mõttes ingel (ja väga kuum ingel). Aitäh klientidele, kes on olnud super mõistvad ja arusaavad veninud tööde osas. Aitäh isetutele sõpradele, kes on meile andnud lasteasju, aidanud asju välismaalt Eestisse tuua ja ka plaadipoe Biit Me perele aitäh!” tänas Vetik kõiki lähedasi toe ja abi eest.

View this post on Instagram

On July the 6'th we met Tilda & Taika! Me and the bebes are at home for the third day now and you know what, right now I'm not tired, not too horrified, not unsure and not anything whiny, I'm just in lets do this shit honey mode! THANK YOU my partner @madicam for being happy together, cleaning and cuddles, being in love, sharing chores and feeling great about it. Also my awesome friend Karl who brought over a huge yummy frozen casserole so we could relax about food, also my parents who came to help to clean the house while I was on my last days of being a tired sick blob. My friends who jumped for help and fixed our shower door while I was in the hospital. My sister for visiting me and being there mentally. Our midwife, oh my, she's another story, literally an angel (and a very hot one). My clients who've been super understanding and supportive about work delays. Selfless good friends who gave us baby stuff, helped to bring stuff from abroad and more, yes You! Biit Me Record Store familia too! Everybody who reached out in the messages – I hear you, I see you, thank you! Guess #kalamarjakodu hashtag had a little baby hashtag of it's own #tildataika 🦊🦝

A post shared by Helene Vetik (@helvetikacam) on

Sarnased artiklid