Reklaam sulgub sekundi pärast

ILUDUSVÕISTLUSE VÕIT tõi Kristiina Võsule mehe abieluettepaneku

Tuntud telenägu Kristiina Võsu võttis hiljuti vastu põneva väljakutse ning osales iludusvõistlusel, kus ta pälvis ka auväärse tiitli Mrs Worldwide Estonia ning lisaks veel Publiku Missis. Kolme lapse ema jaoks oli tegemist igati vahva üritusega, mis lõppes aga veelgi suurema üllatusega ja seda oma mehelt. Nimelt tegi mees Kristiinale järgmisel hommikul abieluettepaneku.

Alustame aga algusest. Mis ajendas Kristiinat, kahe lapse ema, üldse iludusvõistlusele minema? "See kõik sai alguse täpselt aasta tagasi, kui ürituse eestvedaja Tiina Jantson käis minu juhitavas "Suvestuudio" saates missidest rääkimas. Pärast intervjuud poetas ta mokaotsast, kas ma ei sooviks taolisest võistlusest osa võtta. Nüüd aasta hiljem tundsin kohe ise vajadust kogu see trall kaasa teha. Soovisin kogeda 23 aasta tagust tunnet, kui olin võistlustules Vooremaa kaunitari valimistel," ütleb Kristiina.

Oma välimuse eest on Kristiina alati hoolitsenud ning seda laste ja kiire töögraafiku kõrvalt. "Lapsed on mul tublid ja oma tööd ma armastan! Kui sa oled avaliku elu tegelane, pead oma välimusele kindlasti keskmisest rohkem rõhku pöörama ja seda ma ka teen. Käin regulaarselt näohoolduses, maniküüris-pediküüris, paaril korral kuus solaariumis. Ilusad kleidid, kingad ja käekotid on minu suureks nõrkuseks!"

Mida aga teeb Kristiina oma välimuse heaks iga nädal? "Tähtis on igal õhtul oma näonahk korralikult ära puhastada ja seejärel niisutada. Minu selle suve vaieldamatu lemmik on roosiõli ja sellega on mind varustanud tuntud iluhoolikud Anu Saagim ja Reet Härmat. Ka korrapärane sörkjooks ja kiirkõnd aitavad heas toonuses püsida," loetleb Kristiina.

Tänu missitrallile sai Kristiina endale ka uue sõbra. "Kohtusin kalli Angela Absaloniga. Meie kaks olimegi kõige suuremad võitjad  sõbrad kogu eluks! Mitte miski siin elus ei juhtu niisama."

Kristiina tõdeb, et tema kallis mees oli juba eelmisel õhtul pisut ärev. Päev pärast iludusvõistlust algas aga tõelise üllatusega. "Minu mees vist aimas ette seda, ta oli eelmisel õhtul kuidagi ärevil. Lastel oli minu võidu üle muidugi siiralt hea meel. Kusjuures järgmisel hommikul ärgates tegi mees mulle abieluettepaneku. Tasus 18 aastat oodata  olen õnnelik."

Pildid: Sigrid Absalon

[gallery ids="2053618,2053621,2053623,2053624,2053626,2053628"]