Reklaam sulgub sekundi pärast

IMEARMAS KLÕPS: Grete Griffini pisipiiga tähistas olulist tähtpäeva

Kergejõustiklane Grete Griffin ja USA jalgpallur Robert Griffin III sõudsid eelmise aasta märtsikuus abieluranda. 2016. aastal tutvunud paar kihlus kaks aastat tagasi ning peres kasvab ka tütar Gloria.

Grete ja Roberti armuõnn paistab igati õitsevat, sest maikuus teatas naine läbi sotsiaalmeedia ka ühe imelise uudise. Nimelt ootab blond kaunitar teist tütart. Uus ilmakodanik peaks ilmavalgust nägema juba septembrikuu alguses. 

Grete hiljutisest Instagrami story`st selgub aga üks teinegi vahva seik. Nimelt tähistas pisipiiga Gloria hiljuti oma teist sünnipäeva. Kuigi õige päev on alles täna ehk 2. juulil, siis pidu peeti ära varem, kuna Grete koos perega oli Eestis elavat perekonda külastamas. Nüüdseks on Griffinite perekond juba tagasiteel Ameerikasse, kus nad elavad. 

Sünnipäevapeost avaldas Grete mõned toredad kaadrid ka sotsiaalmeedias. Ühel klõpsul poseerib uhke Gloria koos suure roosat värvi tordiga. "Palju õnne printsess Gloria ja aitäh, et tähistasite koos meiega," kirjutas blond kaunitar foto juurde kommentaariks.