Intervjuu ja video: Coppa della Maga Summer Model konkursi võitja Hristina Parimskaja

Intervjuu ja video: Coppa della Maga Summer Model konkursi võitja Hristina Parimskaja

Eelmisel teisipäeval, 18. augustil toimus Al Bastione suveaias glamuurne Coppa della Maga Summer Model 2015 finaalüritus, mille võitis imekaunis Hristina Parimskaja. Põlvamaalt pärit 18aastane neiu seljatas 82 kandidaati ning tunnistab, et konkursil osalemine andis talle kogemuse kogu eluks.

Eelmisel teisipäeval, 18. augustil toimus Al Bastione suveaias glamuurne Coppa della Maga Summer Model 2015 finaalüritus, mille võitis imekaunis Hristina Parimskaja. Põlvamaalt pärit 18aastane neiu seljatas 82 kandidaati ning tunnistab, et konkursil osalemine andis talle kogemuse kogu eluks.

Hristina õpib Räpina Ühisgümnaasiumis ning alustab peagi õppimist 12. klassis. Coppa della Maga konkursile sattus ta tänu Facebookis nähtud üleskutsele. “Mulle jäi Facebooki uudistevoos silma eelmise aasta võitja Anita Tumaši jagatud postitus Coppa della Maga suurest modelliotsingust. Kuna ma üritan modellindusega tegeleda nii palju kui võimalik, siis see tundus olevat suurepärane võimalus enda täiustamiseks ja mõtlesin proovida,” tõdeb Hristina.

Kuid kas Hristina uskus, et ta võib konkursi ka võita? Ja keda ta oma suurimateks konkurentideks pidas? “Minu jaoks oli finaali pääsemine juba pool võitu. Olin väga õnnelik, kui mulle teatati finaalvooru edasipääsemisest. Kõik finalistid olid imelised! Minu silmis potentsiaalsemad olid Emily-Hestia, Maria, Kelly ja Kaidi, kuna neil on modellindusega eelnev kokkupuude olnud ja nad olid väga särtsakad neiud. Õhkkond oli suurepärane ja me kõik üritasime üksteist aidata ja toetada. Olin endas kindel, võtsin üritust kui uut suurepärast kogemust ja üritasin teha kõike nii hästi, kui ma oskan. Pisike närv oli ainult tantsuvoorus sees, kuid üldpildis ma nautisin igat hetke!”

Iga uus kogemus õpetab meile midagi. Hristina tunnistab, et tänu Coppa della Maga konkursile sai ta külge tantsupisiku. “Tegelikult oli ju kogu üritus minu jaoks uus ja ülipõnev väljakutse! Sain juurde uusi suurepäraseid tuttavaid ja sõbrannasid, mille üle on mul väga hea meel. Tantsuvooru pärast oli mul väike närv sees, sest ma pole väga ammu kuskil tantsutrennis käinud ja vogue-stiilis kaheminutilist tantsu tundus päris keeruline vähem kui kahe tunniga ära õppida. Kuid jällegi – omamoodi väljakutse! Sain vist konkursi tantsuvoorust väikese tantsupisiku külge ja sügisel plaanin kindlasti tantsutrenni jõuda,” ütleb Hristina.

Rääkides väljakutsetest, siis huvitav, millisest saavutusest Hristina praegu unistab? “Kusjuures väga huvitav oleks teada, milleks ma võimeline olen. Kuna peagi algab kool, siis ma üritan kõigest väest anda parima, et saada järgmisel aastal ülikooli sisse. Samuti, nii palju kui võimalik, soovin tegeleda modellindusega. Kindlasti mahutan nädalaplaani ka sporditegemise ära. Lisaks on mul kindel soov meigikoolitusele minna,” arutleb Hristina tulevikuplaanide üle.

Coppa della Maga konkursi võiduga kaasnes terve rida põnevaid auhindu. Uurime, mis Hristinale täpsemalt kingiti ja mille üle ta ise kõige rohkem rõõmu tunneb. “Tantsuvoorus sain JJ-Street’ilt kuuajase trenni omal valikul ja Streetshop One’ilt vabalt valitud riietekomplekti. Publiku lemmikuna sain 50 € väärtuses kinkekaardi Itaalia restoranilt Al Bastione. Peaauhinnaks sain reisi Milanosse ja mind saab näha Buduaari üritustel ja isegi ajakirja moekaadrites modellina. Samuti sain kingikoti, milles oli Bellapierre Cosmeticsi 100% mineraalne jumestuskomplekt näo modelleerimiseks ja palju muud. Väga ootan reisi Milanosse, kuna mulle väga meeldib reisida ja nii kaugele pole ma veel jõudnud. Kindlasti ootan ka Buduaari ajakirja jaoks pildistamist!”

Kogu kingikoti sisu vaata SIIT

Leia Hristina võistlusgalerii artikli alt ja vaata ka finalistide Vogue tantsuvooru etteaste videot!