JÜRI POOTSMANN TEGI avameelse paljastuse oma nooruspõlve kohta

erakogu

Vikerraadio

Laulja Jüri Pootsmann külastas koos oma ema Margit Rahkemaaga Vikerraadio saadet "Käbi ei kuku..." Lisaks sellele, et räägiti milline õpilane ja laps Jüri oli, tegi viimane ka avameelse paljastuse oma nooruspõlve kohta.

Saates kerkis esile küsimus, kas Jüri elus on toimunud midagi sellist, millele tagasimõeldes tekib tal kergendus, et asjad hullemini ei läinud.

“Ükskord oli niimoodi, et jõin ennast Tartus väga täis. See oli pärast vahetusaastat ning ma olin 11.klassis, aga täisealine. Läksin sõbranna sünnipäevale ja tegime igasugu teisi asju seal. Politseid ei tulnud seekord, aga sattusin ükskord kiirabisse, sest olin natuke ülejoonud,” tunnistas ta avameelselt.

Margit lisab, et poeg Jüri oli ennast tookord nii purju joonud, et oli mürgituse saanud ja selle peale kutsuti kiirabi.

“Aga see lõppes väga hästi. Hommikul pohmakat ei olnud ning mulle anti kaasa selline kollane leheke, kus peal oli kirjas kõik, mis minuga viga oli,” lausus Pootsmann.

Jüri Pootsmann astub Eesti Laulu finaalis üles juba sel laupäeval, 6. märtsil Saku Suurhallis. Vaata siit millist kohta ennustab populaarne ennustusportaal OlyBet Jürile.