KAS NÜÜD JÄÄBKI NII? Grete Klein käis välimust värskendamas

KAS NÜÜD JÄÄBKI NII? Grete Klein käis välimust värskendamas

Armastatud näitlejatar Grete Klein on naine, kes pea igapäevaselt oma Instagrami kontole uusi fotosid üles paneb ning seeläbi fänne enda käekäiguga kursis hoiab. Eriti meeldib Gretele avaldada pilte, mis seotud tema välimusega ning kõikvõimalike stiilimuutustega. 

Millisele naisele ei meeldiks aegajalt oma välimusega katsetada ning kõige lihtsam viis selleks on otse loomulikult juuksevärvi muutmine. Ka Grete pole erandiks ning tallegi meeldib üsna tihti oma juuksevärvi vahetada. 

Veel mõned aastad tagasi olid Gretel blondid juuksed, kuid ilmselt soovis naine mingil hetkel stiilimuutust ning lasi oma kiharad tumedaks värvida. Just siis, kui kõik Grete fännid olid tema tumeda peaga juba ära harjunud, otsustas ta taaskord oma välimust muuta. Kui veel selle aasta alguses olid näitlejataril brünetid kiharad, siis juba märtsikuus ehtisid naise pead tunduvalt heledamad juuksed.

Järgmiseks lasi ta eemaldada ka oma juuksepikendused ning näitas oma päris juukseid. Tundub aga, et ka see muudatus polnud veel päris lõplik, sest hiljuti avaldas Grete oma Instagrami kontol foto, kust selgub, et naine on jälle välimust värskendamas käinud. 

Nimelt otsustas ta oma niigi heledad juuksed veelgi heledamaks värvida. Seda, kas kõnealune muudatus ka lõplik on, näitab vaid aeg. 

Sarnased artiklid