Kaunid FOTOD: see eestlanna teeb Hollywoodi staaridele silmad ette

8 kommentaari
Kaunid FOTOD: see eestlanna teeb Hollywoodi staaridele silmad ette

Eesti naised on tõepoolest kaunid, selles pole kahtlustki ning noor daam nimega Kene Vernik on ehtne näide sellest. Mitu aastat mööda maailma ringi seigelnud Kene kogus Eestis tuntust lauljatarina ning muusikaga tegeleb ta edasi ka täna. Muutunud on aga selle kauni naise välimus! Kene Instagrami fotosid vaadates oli alguses isegi raske aru saada, kas see on tõepoolest see sama neiu, kes mõne aasta eest Eestimaa tolmu jalge alt pühkis, et maailma avastama minna?

Eesti naised on tõepoolest kaunid, selles pole kahtlustki ning noor daam nimega Kene Vernik on ehtne näide sellest. Mitu aastat mööda maailma ringi seigelnud Kene kogus Eestis tuntust lauljatarina ning muusikaga tegeleb ta edasi ka täna. Muutunud on aga selle kauni naise välimus! 

Kene Instagrami fotosid vaadates oli alguses isegi raske aru saada, kas see on tõepoolest see sama neiu, kes mõne aasta eest Eestimaa tolmu jalge alt pühkis, et maailma avastama minna.

Eestist lahkudes olid Kenel pikad juuksed ning ta nägi ka siis väga kaunis välja, ent uus soeng võtab lausa sõnatuks! Võib julgelt väita, et enamik Hollywoodi staare kahvatuvad tema kõrval!

Kene tunnistab, et juuste maha lōikamine oli tal mōttes juba ammu. “Nüüd lõpuks siis jõudsin ära teha ja olen tulemusega väga rahul. Tunduvalt lihtsam on juuste eest hoolitseda, kui nad on lühikesed. Juuksur, kes mulle selle poisipea lõikas, on imeline Sabine Merts.”

Vaata pilte allpool:

Toimetas: Karin Karu