Kertu Jukkumi paksude ja kohevate juuste saladus

10 kommentaari
Kertu Jukkumi paksude ja kohevate juuste saladus

Tugevad ja säravad juuksed kaunistavad igat naist ning mis seal salata, enamik meist sooviks endale paksemaid kiharaid. Armastatud raadiohääl ja tervisesportlane Kertu Jukkum on selles osas õnnelik naine – tal on kadestamisväärselt kohevad ja läikivad juuksed.  Uurisime Kertu käest, milliseid tooteid ja nippe ta oma juuste hooldamisel kasutab. Vestluse käigus tunnistas Kertu meile midagi väga ootamatut, millest saad lugeda allpool lähemalt. 

Tugevad ja säravad juuksed kaunistavad igat naist, ning mis seal salata, enamik meist sooviks endale paksemaid kiharaid. Armastatud raadiohääl ja tervisesportlane Kertu Jukkum on selles osas õnnelik naine – tal on kadestamisväärselt kohevad ja läikivad juuksed.

Uurisime Kertu käest, milliseid tooteid ja nippe ta oma juuste hooldamisel kasutab. Vestluse käigus tunnistas Kertu meile midagi väga ootamatut, millest saad lugeda allpool lähemalt. 

Kertu vannituba on täis erinevaid juuksehooldusvahendeid, mida ta kordamööda kasutab. “Kasutan mitmete kaubamärkide tooteid, mis on minu vannituppa täiesti juhuslikult sattunud. Praegu on mul näiteks kasutusel Digi, Kallose ja Cutrini pudelikesed. Püüan oma juukseid pesta iga kahe või kolme päeva tagant, mitte tihedamini,” tõdeb Kertu.

Levinud arvamuse kohaselt muutuvad juuksed paksemaks, kui neid näiteks kasvava kuu ajal lõigata. Kertu sellistesse asjadesse ei usu. “Ma ei ole üldse ebausklik ja see kehtib iga asja puhul, ka juuste lõikamise osas,” muigab Kertu.

Kertu pilte vaadates ei saa mainimata jätta, et tal on tõepoolest kaunid ja säravad juuksed. Uurime, mis nippe ta kasutab. “Ilmselt tunduvad minu juuksed paksemad, kui nad tegelikult on.  Kõige efektiivsem meetod, kuidas juuksed näiliselt paksemaks saada, on juuksepalsami või -maski pikemaajalisem mõjuda laskmine. Kannan peale ja lasen imenduda päris mitu tundi, ise samal ajal muude asjadega tegeledes,” paljastab Kertu oma ilunippi, mis toimib alati.

Kui aega napib, kasutab Kertu aga hoopis teist nippi. “Krepitangid aitavad alati hädast välja, juuksed tunduvad kordades paksemad ja seda paari minutiga.”

Kertu ei ole oma soengut aastate jooksul kordagi muutnud ning võiks arvata, et ta poleks elusees nõus oma juuksed maha lõikama. Üllataval kombel pole see aga sugugi nii. “Tegelikult ma oleksin küll nõus oma juuksed lühikeseks lõikama, kui tuju tuleb, siis miks mitte. Ma olengi viimased aastad liiga konservatiivne olnud ja põhjus on siinkohal lihtne – ma ei ole leidnud juuksurit, kes mõistaks mind ja minu soove. Kohe kui minu teele satub selline superjuuksur, võtan ette ka suurema stiilimuudatuse,” paljastab Kertu põhjuse, miks ta tegelikult nii pikka aega täpselt samasuguse soenguga on olnud.

Karin Karu